Wybrzeże Kości Słoniowej – Algieria | 1:1 (3:4 po rz. karnych) | | | Madagascar – Tunezja | 0:3 (koniec) |
Piunik – Shkupi | 3:3 (koniec) | | | Ordabasy – Kutaisi | 1:0 (koniec) | | | Ventspils – KF Teuta | 3:0 (koniec) |
Alaszkert – Makedonija | 3:1 (koniec) | | | Larnaka – Petrocub | 1:0 (koniec) | | | Narva – Buducnost | 0:2 (koniec) |
Laci – Hapoel BS | 1:1 (koniec) | | | Sabail – Craiova | 2:3 (koniec) | | | Flora – Nis | 2:0 (koniec) |
KuPS – Vitebsk | 2:0 (koniec) | | | Balzan Youths – Domzale | 3:4 (koniec) | | | Trakai – Klaksvik | 1:1 (koniec) |
Rużomberok – Lewski | 0:2 (koniec) | | | Molde – KR Reykjavík | 7:1 (koniec) | | | Brøndby – Inter Turku | 4:1 (koniec) |
Crusaders – B36 | 2:0 (koniec) | | | Debreczyn – Kukësi | 3:0 (koniec) | | | Maccabi H. – Mura | 2:0 (koniec) |
Brann – Shamrock | 2:2 (koniec) | | | Malmo – Ballymena | 7:0 (koniec) | | | Liepaja – Dinamo M. | 1:1 (koniec) |
Żalgiris K. – Apollon | 0:2 (koniec) | | | Dinamo Tb. – Engordany | 6:0 (koniec) | | | FK Radnik – Spartak T. | 2:0 (koniec) |
Szachtior S. – Hibernians | 1:0 (koniec) | | | Speranța Nisporeni – Neftchi | 0:3 (koniec) | | | AP Brera Strumica – Zrinjski | 0:3 (koniec) |
Fola – Czichura | 1:2 (koniec) | | | Olimpija – RFS Riga | 2:3 (koniec) | | | Connah's Quay – Kilmarnock | 1:2 (koniec) |
Dunajska – Cracovia | 1:1 (koniec) | | | Zeta – Vidi FC | 1:5 (koniec) | | | FCSB – Milsami | 2:0 (koniec) |
Cukaricki – FC Banants | 3:0 (koniec) | | | College Europa – Legia | 0:0 (koniec) | | | Aberdeen – Rovaniemi | 2:1 (koniec) |
St. Patrick's – Norrköping | 0:2 (koniec) | | | Cliftonville – Haugesund | 0:1 (koniec) | | | Cork City – Progres | 0:2 (koniec) |
Široki – Kajrat | 1:2 (koniec) | | | Honvéd – Żalgiris | 3:1 (koniec) | | | Stjarnan – Levadia | 2:1 (koniec) |
Breidablik – FC Vaduz | 0:0 (koniec) |
finał
Alaszkert Erywań
3:1
(1:0)
FK Makedonija Gjorce Petrov
80
|
Żółtą kartkę otrzymuje Filipovski (FK Makedonija Gjorce Petrov).
|
|
73
|
Żółtą kartkę otrzymuje Sekulič (Alaszkert Erywań).
|
|
71
|
Żółtą kartkę otrzymuje Lichina (FK Makedonija Gjorce Petrov).
|
|
31
|
Żółtą kartkę otrzymuje Iškhanjan (Alaszkert Erywań).
|
Gole:
15. Tankov, 66. Sekulič, 82. Neto (sam.) – 52. Jašaroski
Posiadanie piłki: 55 % : 45 %.
Strzały celne: 3:4. Strzały niecelne: 10:3. Rzuty rożne: 7:1. Spalone: 3:2. Foule: 15:8.
Sędziowie: N. Verboomen – J. Cremers, M. Hillaert
Widownia: 927
Kartki: 31. Iškhanjan (ALS), 73. Sekulič (ALS) – 71. Lichina (FKM), 80. Filipovski (FKM)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 55 % : 45 %.
Strzały celne: 3:4. Strzały niecelne: 10:3. Rzuty rożne: 7:1. Spalone: 3:2. Foule: 15:8.
Alaszkert Erywań:
Cancarevič – Daghbashjan, Iškhanjan, Mkojan, T. Voskanjan – Sekulič, Grigorjan (C), Hajrapetjan – Nenadovič (89. Manasjan), Tankov (85. Thiago Galvao), Marmentini (71. Coelho Andrade)
Zmiany: Avagjan – Stojkovič, Manasjan, Thiago Galvao, Šanjan, Coelho Andrade, Pogosjan
Trener:
FK Makedonija Gjorce Petrov: Jovanovski – Pecov, Misevski (69. Lichina), Da Silva Neto, De Araujo – Filipovski, Da Silva – Jašaroski, Božinovski (C), Tanturovski – Carvalho (89. Trajkoski)
Zmiany: Dimovski – Lichina, Trajkoski, Demir, Voša, Adem, Emini
Trener:
Zmiany: Avagjan – Stojkovič, Manasjan, Thiago Galvao, Šanjan, Coelho Andrade, Pogosjan
Trener:
FK Makedonija Gjorce Petrov: Jovanovski – Pecov, Misevski (69. Lichina), Da Silva Neto, De Araujo – Filipovski, Da Silva – Jašaroski, Božinovski (C), Tanturovski – Carvalho (89. Trajkoski)
Zmiany: Dimovski – Lichina, Trajkoski, Demir, Voša, Adem, Emini
Trener:
Sędziowie: N. Verboomen – J. Cremers, M. Hillaert
Widownia: 927
Czwartek 18.07.2019
Makedonija - Alaszkert 0:3
Makedonija - Alaszkert 0:3
Gole: 21. Nenadović, 68. Thiago Galvão, 74. Voskanjan
Kartki: 75. Demir (FKM)
Strzały celne: 5:6. Strzały niecelne: 5:3. Rzuty rożne: 2:9. Spalone: 2:0. Foule: 5:12.