Hubert Hurkacz
Hubert Hurkacz (Alt)
2
6 3 6
Czwartek 08.08.2019, 01:30 • Banque Nationale • ATP Montreal - National Bank Open Presented by Rogers (kort twardy) • 2. runda

Gasquet wyrównał stan rywalizacji i o awansie do kolejnej rundy zadecyduje trzeci set. Biorąc to pod uwagę mecz Huberta zacznie się bliżej godz. 01:00. W związku z tym relacja może zostać ograniczona do podania wyniku po zakończeniu spotkania. (22:37:17)

Wszystko w rozpisce turnieju Rogers Cup opóźni się z powodu opadów deszczu. Przerwany został pierwszy ze spotkań ustalonych na kort, na którym ma grać Hubert. Gasquet przegrał pierwszego seta w tie breaku z Nishikorim. W drugim serwuje po wczesnym przełamaniu. Wszyscy czekają na wznowienie zmagań tenisistów.

Zachęcam do wspólnego dopingowania naszego reprezentanta, a przy tym do śledzenia relacji z meczu z Tsitsipasem na portalu Lajfy com. Godzina rozpoczęcia uzależniona jest od czasu trwania spotkań poprzedzających. Będziemy aktualizowali ją na bieżąco.

Hubert w Waszyngtonie przegrał już w drugiej rundzie, gdzie zderzył się z Big Johnem, czyli Isnerem. Teraz pokonał innego amerykańskiego dryblasa, tj. Fritza, który ostatnie tygodnie miał bardzo udane. Taylor doszedł do finałów w Atlancie oraz Los Cabos. To dobry prognostyk przed rywalizacją z Grekiem, ale może okazać się niewystarczający.

Tsitsipas wskoczył w ostatniej aktualizacji rankingu, na najwyższe w karierze 5. miejsce. To efekt między innymi udanego występu w Waszyngtonie, gdzie odpadł dopiero w półfinale z późniejszym zwycięzcą Nickiem Kyrgiosem. Przed przeniesieniem sezonu na korty twarde, Stefanos zaliczył dużą wpadkę w Londynie, gdzie odpadł już w pierwszym meczu Wimbledonu.

Ubiegłej nocy Hubert Hurkacz wyeliminował Taylora Fritza, a już dzisiaj ok. 21:00 zmierzy się w kolejnym pojedynku ze Stefanosem Tsitsipasem. Grek jest zdecydowanym faworytem tego starcia i zwycięstwo Polaka zostanie odebrane jako dużą niespodziankę. Wierzymy jednak, że naszego najlepszego singlistę stać na pokonanie wyżej notowanego rywala.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 21:00.
    Kraj: Grecja
    Data urodzenia: 12.08.1998
    Wiek: 25 lata
    Trzymanie: praworęczny
    Wysokość: 193 cm
    Waga: 90 kg