Warta – Podbeskidzie | 2:1 (koniec) | | | Radomiak – Jastrzębie | 2:2 (koniec) | | | Olimpia G. – Wigry | 1:2 (koniec) |
Puszcza – Zagłębie S. | 0:2 (koniec) | | | GKS T. – Chrobry | 5:1 (koniec) | | | GKS Bełchatów – Odra O. | 1:0 (koniec) |
Termalica – Stal M. | 1:2 (koniec) | | | Chojniczanka – Miedź | 0:3 (koniec) | | | Stomil – Sandecja | 1:0 (koniec) |
Garbarnia – Pogoń Sdl. | 0:0 (koniec) | | | Lech II P. – Legionovia | 2:1 (koniec) | | | Toruń – Skra | 1:1 (koniec) |
Stal S. W. – Błękitni | 0:1 (koniec) | | | Resovia – Bytovia | 1:1 (koniec) | | | Widzew – Górnik Ł. | 2:2 (koniec) |
Polkowice – Stal Rz. | 1:2 (koniec) | | | GKS K. – Olimpia E. | 1:1 (koniec) | | | Znicz – Gryf | 2:1 (koniec) |
Olympiakos – FK Krasnodar | 4:0 (koniec) | | | Young Boys – Crvena Zvezda | 2:2 (koniec) | | | Dinamo Z. – Rosenborg | 2:0 (koniec) |
Grêmio – Palmeiras | 0:1 (koniec) |
finał
Chojniczanka Chojnice
0:3
(0:2)
Miedź Legnica
84
|
Zmiana w drużynie Miedź Legnica: z boiska schodzi Ojamaa, na boisku pojawia się Bartczak.
|
|
81
|
Zmiana w drużynie Miedź Legnica: z boiska schodzi Makuch, na boisku pojawia się Antkowiak.
|
|
73
|
Zmiana w drużynie Miedź Legnica: z boiska schodzi Marquitos, na boisku pojawia się Śliwa.
|
|
72
|
Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Surdykowski, na boisku pojawia się Trochim.
|
|
46
|
Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Kuzimski, na boisku pojawia się Mikołajczak.
|
|
39
|
Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Wołąkiewiccz, na boisku pojawia się Paprzycki.
|
Gole:
3. Danielewicz, 25. Ojamaa (kar.), 59. Mislov
Sędziowie: Piotr Urban – Jakub Wójcik, Filip Sierant – Krzysztof Mandes
Widownia:
Kartki: 24. Wołąkiewicz (CHO), 51. Mikołajczak (CHO), 64. Obrocnik (CHO) – 32. Mislov (MLE)
Spudłowany karny!:
Chojniczanka Chojnice:
Janukiewicz – Mudra, Michalski, Wołąkiewicz (39. Paprzycki), Sylwestrzak – Obrocnik, Kuzimski (46. Mikołajczak), Wolski – Wachowiak, Surdykowski (72. Trochim), Papikyan.
Zmiany: Witan – Bartosiak, Zawistowski, Paprzycki, Trochim, Conejo, Letniowski, Podgórski, Mikołajczak
Trener:
Miedź Legnica: Załuska – Zieliński, Musa, Mijusković, Pikk – Mislov, Purzycki, Danielewicz – Marquitos (73. Śliwa), Makuch (81. Antkowiak), Ojamaa (84. Bartczak).
Zmiany: Hewelt – Koziara, Bartczak, Antkowiak, Śliwa, Sabala
Trener:
Zmiany: Witan – Bartosiak, Zawistowski, Paprzycki, Trochim, Conejo, Letniowski, Podgórski, Mikołajczak
Trener:
Miedź Legnica: Załuska – Zieliński, Musa, Mijusković, Pikk – Mislov, Purzycki, Danielewicz – Marquitos (73. Śliwa), Makuch (81. Antkowiak), Ojamaa (84. Bartczak).
Zmiany: Hewelt – Koziara, Bartczak, Antkowiak, Śliwa, Sabala
Trener:
Sędziowie: Piotr Urban – Jakub Wójcik, Filip Sierant – Krzysztof Mandes
Widownia:
Radosław Łączkowski
@RadekLaczkowski