Industria – Stal 33:20 (koniec) | MMTS – Zagłębie 28:23 (koniec) | Górnik – Unia 23:22 (koniec)
Gwardia – Pogoń 33:24 (koniec)
COROTOP Gwardia Opole
33:24 (15:16)
Sandra SPA Pogoń Szczecin
Sobota 31.08.2019, 18:30 • Stegu Arena, Opole • Orlen Superliga mężczyzn • 1. runda

Swoje w ataku dołożył też lider opolan – Jędrzej Zieniewicz, a stresu najwyraźniej nie odczuli nowi zawodnicy gospodarzy – Szymon Działakiewicz i Karol Małecki, dokładając kilka trafień. W meczu KPR Gwardia Opole – Sandra SPA Pogoń Szczecin, górą ci pierwsi. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje! (20:03:49)

Brązowi medaliści przypomnieli sobie, jak powinni grać brązowi medaliści. Świetna druga połowa w wykonaniu gospodarzy, a przede wszystkim – fenomenalną zmianę dał w bramce Mateusz Zembrzycki! Mnóstwo świetnych interwencji, a do tego dwie bramki, przywróciło jakość między słupkami Gwardii.

Koniec meczu. (33:24)
    60
    Co się odwlecze... Zembrzycki z kolejną bramką!!! (33:24)
    59
    Trafia Mauer! Ostatnia minuta meczu (32:24)

59
    Będzie karny dla gospodarzy (31:24)

59
    Zembrzycki ponownie trafia do pustej bramki, ale sędziowie przerwali grę chwilę wcześniej (31:24)
    59
    Małecki nie myli się z koła! (31:24)
    58
    Jeszcze Wąsowski trafia ze środka (30:24)
    57
    Zembrzycki trafia do pustej bramki! Świetne ukoronowanie genialnego występu! (30:23)