Rekord – Piast 4:3 (koniec)
Rekord Bielsko-Biała
4:3 (1:0)
Piast Gliwice
Niedziela 01.09.2019, 19:00 • Hala przy ul. Ks. Norberta Brończyka, Mysłowice • Superpuchar Polski

Ogromne emocje w Mysłowicach! Ostatecznie nieskuteczna pogoń Piasta, który w kilkanaście sekund strzelił dwa gole. Mecz kończy się zwycięstwem Rekordu 4:3, który sięga po kolejne trofeum. Dziękuję za uwagę! (20:43:26)

40:00

39:46
    Faulował Janovsky na połowie rywali. Piąte przewinienie graczy Rekordu. Czternaście sekund mają gliwiczanie na strzelenie gola dającego dogrywkę.

38:30
    Mistrzowie Polski wymieniają podania na własnej połowie boiska. Półtorej minuty efektywnego czasu gry do końca tego pojedynku.

37:20
    Gol dla Piasta!
    Co tu się dzieje! Źle w obronie bielszczanie i MICHAŁ GRZYWA pakuje piłkę do bramki!

37:02
    Częściowo odrabiają straty gliwiczanie! Romero strzelcem bramki!

35:25
    Popławski z dziesięciu metrów uderzył minimalnie obok słupka!

35:24
    Przedłużony rzut karny dla mistrzów Polski!

34:20
    Strzał Budniaka z rzutu wolnego, ale dobrze broni Widuch.

34:09
    Budniak wybiegł z dobrą akcją, ale Widuch jeszcze lepiej dwukrotnie interweniował.

33:54
    Dobra interwencja Cygnarowskiego, który musiał zostać w bramce.

32:27
    Szybkiego kontrataku spróbował Piast, ale dobrze wyszedł z bramki Nawrat.

32:22
    Żółtą kartkę otrzymuje Solecki (Piast Gliwice). Trzeci faul Piasta, tyle samo przewinień ma Rekord.

30:59
    Korpela oddał strzał na pustą bramkę, ale piłka odkręcała się od niej i ostatecznie nie mamy piątego gola dla Rekordu.

30:29
    Z wycofanym bramkarzem zagra Piast, w tej roli Cygnarowski.

30:24
    Od razu o czas poprosił trener Piasta Gliwice.

30:24
    Gol dla Rekordu!
    Strzelcem bramki KUBIK. Fantastyczna akcja Kubika, zszedł do prawej strony i zdobył bramkę! Nie bez szans był Widuch, bo z bardzo ostrego kąta strzelał Rekordzista, ale nie wybił tej piłki.

30:06
    Kubik dobrze dostrzegł wbiegającego Janovskiego, ale obrońcy zatrzymali to podanie.

29:30
    Viana przejął piłkę i wyszedł na prawą nogę, ale z ostrego kąta ciężko było mu już oddać dobry strzał.

Maria Wyrzykowska

Gole: 6. Korpela, 24. Budniak, 26. Viana, 31. Kubik – 24. Budniak (sam.), 38. Romero, 38. Grzywa

Kartki:   14. Omylak (PIA), 33. Solecki (PIA)

Rekord Bielsko-Biała: Nawrat (Burzej, Iwanek) – Popławski, Budniak, Bondar, Marek – Surmiak, Dudek, Viana, Korpela, Kubik, Janovsky
    Piast Gliwice: Widuch (Grzywa, Wójcik) – Grecz, Czyszek, Omylak, Bugański – Chojnacki, Cygnarowski, Grzywa, Romero, Wołongiewicz, Adamczyk, Solecki

Sędzia I: Sławomir Steczko
    Sędzia II: Mariusz Krupa
    Sędzia III: Piotr Koloczek
    Sędzia czasowy: Kamil Dulański