Jekaterynburg – Czerepowiec | 3:2 (po dogrywce) | | | Magnitogorsk – Sankt Petersburg | 1:3 (koniec) | | | Czelabińsk – Podolsk | 2:4 (koniec) |
Din. Mińsk – Niżniekamsk | 2:4 (koniec) | | | Din. Ryga – Sp. Moskwa | 2:1 (po dogrywce) | | | Dyn. Moskwa – Niżny Nowogród | 3:2 (koniec) |
finał
Dynamo Moskwa
3:2
(2:1, 1:0, 0:1)
Torpedo Niżny Nowogród
59:49
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Paul Szczechura – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
58:44
|
Kara dla Dynamo Moskwa (André Petersson – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
54:23
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Georgij Mišarin – 2 min., trzymanie).
|
|
49:49
|
Kara dla Dynamo Moskwa (Juuso Hietanen – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).
|
|
43:48
|
Kara dla Dynamo Moskwa (Jegor Zajcev – 2 min., trzymanie).
|
|
32:39
|
Kara dla Dynamo Moskwa (Ivan Igumnov – 2 min., nadmierna ilość zawodników na lodzie).
|
|
27:31
|
Kara dla Dynamo Moskwa (Juuso Hietanen – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).
|
|
14:47
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Sergej Gončaruk – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
11:55
|
Kara dla Dynamo Moskwa (Andrej An. Mironov – 2 min., trzymanie).
|
|
08:47
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Arťom Aljajev – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).
|
|
07:35
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Charles Genoway – 2 min., zahaczanie).
|
|
05:34
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Charles Genoway – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
02:53
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Anton Volčenkov – 5 min., przeszkadzanie + Kara meczu, atak na głowę lub szyję).
|
|
02:01
|
Kara dla Dynamo Moskwa (Ivan Igumnov – 2 min., zahaczanie).
|
Składy i statystyki:
3. Šipačov, 6. A. Petersson (Šipačov, Hietanen), 30. V. Kuljomin – 3. Schroeder (Q. Howden, Žafjarov), 52. Ch. Genoway (Žafjarov)
Sędziowie: A. Ansons, M. Sidorenko – D. Goljak, A. Černyšev
Widownia: 5567
Spudłowany karny!:
Dynamo Moskwa:
Bočarov (Kuzněcov) – Hietanen, Čajkovský, J. Zajcev, Grigorjev, Mironov, Volkov, Ljamin – Jaškin, Šipačov, A. Petersson – Indrašis, Polygalov, Tarasov – Muranov, Igumnov, Brjukvin – Mojsejev, Jefremov, V. Kuljomin – Kruglov.
Zmiany:
Trener:
Torpedo Niżny Nowogród: Lindbäck (Tichomirov) – Orlov, Barancev, Mišarin, Ch. Genoway, Aljajev, Volčenkov, Zborovskij – Žafjarov, Schroeder, Q. Howden – Bočarov, Szczechura, Varfolomejev – Varnakov, D. Iljin, Urakov – Gončaruk, Belevič, Šachvorostov – Počivalov.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Torpedo Niżny Nowogród: Lindbäck (Tichomirov) – Orlov, Barancev, Mišarin, Ch. Genoway, Aljajev, Volčenkov, Zborovskij – Žafjarov, Schroeder, Q. Howden – Bočarov, Szczechura, Varfolomejev – Varnakov, D. Iljin, Urakov – Gončaruk, Belevič, Šachvorostov – Počivalov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: A. Ansons, M. Sidorenko – D. Goljak, A. Černyšev
Widownia: 5567