Włochy
2:0 (1:0)
Polska
Czwartek 05.09.2019, 17:30 • Caldeiro, Włochy • Reprezentacja U20

Towarzyskie spotkanie we włoskim Caldeiro dobiegło końca! Polacy przegrywają 0:2. Okazja na rehabilitację już za kilka dni. Zawodnicy Jacka Magiery podejmą w Rzeszowie rówieśników z Portugalii. Dziękuję za uwagę! (19:23:18)

90+3

90+2
    Rzut wolny dla Polski na połowie rywali. To może być ostatnia okazja w tym meczu.

90
    Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry. W posiadaniu futbolówki znajdują się Włosi.

87
    Celnie uderzał jeden z naszych reprezentantów, ale broni golkiper rywali.

86
    Chyba niewiele jeszcze może się tu zdarzyć. Próbują Polacy, ale czasu jest naprawdę bardzo mało.

84
    W ofensywie byli biało-czerwoni, ale nic z tego wynikło. Teraz od autu wznawiają grę gospodarze.

81
    Włosi przechwytują piłkę w środku pola i od razu ruszają z atakiem.

77
    Polacy wymieniają się podaniami na własnej połowie boiska. Coraz mniej czasu na strzelenie choćby honorowego gola.

73
    Celne uderzenie jednego z naszych reprezentantów, ale broni golkiper rywali.

70
    Dwadzieścia minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Włosi w dalszym ciągu utrzymują się na dwubramkowym prowadzeniu.

68
    Polacy wznowią grę od rzutu wolnego z okolic własnego pola karnego.

64
    Wreszcie zryw Polaków, ofensywna akcja. Brakuje jednak wykończenia, rywale cały czas z czystym kontem.

59
    Nie rezygnują Włosi z kolejnych ataków. Jest strzał, ale po chwili faul odgwizdany na jednym z naszych reprezentantów.

58
    Włosi utrzymują się przy piłce na własnej połowie boiska. Komfortowa sytuacja gospodarzy.

55
    Gol dla Włoch!
    Dobry początek drugiej połowy i kolejna bramka dla gospodarzy. 2:0 dla Wloch!

52
    Niecelnie na polską bramkę uderzał jeden z rywali. Włosi szybko z powrotem wchodzą w posiadanie piłki.

49
    Z groźnym atakiem ruszali Włosi, na szczęście przechwycili piłkę nasi defensorzy.