Piątek 06.09.2019, 16:00Reprezentacja U19

Spotkanie dobiegło końca. Polacy udanie rozpoczynają zgrupowanie. Dziękuję za uwagę! (17:55:12)

75
    Gol dla Polski!
    Na kwadrans przed końcem meczu Polacy podwyższają prowadzenie!

70
    Do końca regulaminowego czasu gry pozostało 20 minut. W dalszym ciągu utrzymuje się wynik sprzdd przerwy.

46

Biało-czerwoni prowadzą do przerwy w Erywaniu. Na drugą połowę wracamy za niecały kwadrans. Zostańcie z nami!

45

35
    Do końca pierwszej połowy spotkania pozostało dziesięć minut. Polacy w dalszym ciągu na prowadzeniu.

18
    Biało-czerwoni obejmują prowadzenie!

1

Początek towarzyskiego meczu w Erywaniu w piątek o godzinie 18:00. Będziemy informować Państwa o najważniejszych wydarzeniach z tego pojedynku. Bądźcie z nami!

Powołania na mecze z Armenią i Gruzją:

Bramkarze:
    Jędrzej Grobelny, Kamil Broda

Obrońcy: Kacper Łopata, Bartłomiej Mruk, Karol Smajdor, Filip Dymerski, Łukasz Bejger, Michał Bogacz

Pomocnicy: Mateusz Młyński, Nicola Zalewski, Javier Ajenjo Hyjek, Filip Marchwiński, Michał Karbownik, Maciej Rosołek, Szymon Czyż, Marcin Szpakowski, Bartosz Białek, Kacper Radkowski

Napastnicy: Dawid Kocyła, Marcel Wędrychowski

Reprezentacja Polski do lat 19 ma przed sobą dwa mecze towarzyskie. Grę o stawkę rozpocznie w listopadzie, gdy wystartują eliminacje mistrzostw Europy. We wrześniu kadra prowadzona przez Bartłomieja Zalewskiego zmierzy się z Armenią oraz Gruzją (10 września).

Witamy. Mecz rozpocznie się o 18:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Gole: 18. ., 75. .