Polska – RKO 79:74 (koniec)
Polska
79:74 (16:22, 34:40, 53:57)
Rosyjski Komitet Olimmpijski
Piątek 06.09.2019, 10:00 • International Sports and Cultural Center, Foshan (CHN) • Mistrzostwa Świata

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu lajfy com! (12:12:47)

Ćwierćfinał jest bardzo blisko! Po niesamowitym triumfie nad Rosją biało-czerwoni potrzebują do tego już tylko wygranej Argentyny nad Wenezuelą. Jeśli wygrają Ci drudzy to kwestia awansu rozstrzygnie się w ostatnim meczu. Świetna druga połowa Polaków, poprawiliśmy to co nie działało przed przerwą, czyli rzuty z dystansu i skuteczna obrona.

Koniec meczu. (79:74)

39:58
    Pudłuje Kułagin! Wygrywamy! (79:74)

39:51
    Nie pomylił się Waczyński! (79:74)

39:51
    Faulował Kurbanow, dla którego było to piąte przewinienie. Na linii Waczyński. (77:74)

39:47
    Czas dla Polski.

39:47
    Wykorzystuje wolnego Woroncewicz. (77:74)

39:47
    Dużo walki pod naszym koszem, niestety trafił na koniec z faulem Woroncewicz. (77:73)

39:29
    Spod kosza z czystej pozycji trafia Cel. (77:71)

38:46
    Niecelny rzut z dystansu Rosjan, zbiera piłkę Slaughter i od razu jest faulowany. Rzuty wolne. (72:68)