Polska
3:2 (2:1)
Rosja
Niedziela 08.09.2019, 16:30 • Ryga, Łotwa • Reprezentacja U19

Pierwszy mecz Polaków w mistrzostwa Europy do lat 19 za nami! Zawodnicy Łukasza Żebrowskiego świetnie się zaprezentowali i pokonali Rosję 3:2. Kolejny mecz już w poniedziałek, a rywalem będzie Portugalia. Relacja na żywo z tego meczu także na naszym portalu. Dziękuję za uwagę! (18:07:16)

40

40
    Faulowany Prokop, ale arbiter uznał, że Polak próbował wymusić przedłużony rzut karny i upomniał go żółtą kartką.

40
    Bardzo blisko strzelenia gola do pustej bramki przez całe boisko był Prokop! Niewiele brakowało, a Rosjanie nie tracą czasu i od razu wznawiają grę.

40
    Rozpoczęła się ostatnia minuta spotkania. Obrońmy to!

39
    Gołowaczew chybił w naprawdę niezłej sytuacji! Sporo szczęścia mieli teraz nasi reprezentanci.

38
    Prokop blokuje zagranie w pole karne. Rosja od rzutu rożnego.

37
    Zbliżamy się do końcowej, decydującej fazy spotkania. Minimalne prowadzenie Polaków. Rywale długo konstruują swój atak na naszej połowie.

35
    Dwa przewinienia na swoim koncie mają Polacy. Przypomnijmy, że Rosjanie są pod tym względem w niekorzystnej sytuacji. Każde ich przewinienie oznacza przedłużony rzut karny.

34
    Ależ niewiele brakowało, ale minął się z piłką tuż przed naszą bramką Belousow!

33
    Znów groźnie uderzał Karpow. Po chwili o czas poprosił Łukasz Żebrowski.

33
    Gol dla Rosji!
    Po uderzeniu KARPOWA piłka odbiła się delikatnie od jednego z naszych zawodników i zaskoczyła Iwanka.

32
    Słupek ratuje Polskę przed utratą gola po strzale Karpowa!

32
    Tak jest! W roli lotnego golkipera Karpow. Trzeba być czujnym w defensywie, można wyprowadzić kontrę, która pozwoli podwyższyć prowadzenie!

32
    Przerwa na życzenie selekcjonera rosyjskiej reprezentacji. Czy rywale zdecydują się na grę z lotnym golkiperem?

32
    Gol dla Polski!
    Świetne, niskie uderzenie BARTOSZA BOROWIKA tuż przy słupku i Polacy prowadzą już dwiema bramkami!

32
    Matras faulowany na prawym skrzydle. Przedłużony rzut karny dla biało-czerwonych!

31
    Niespełna dziesięć minut efektywnego czasu gry do końca meczu w Rydze. Póki co rezultat wymarzony dla Polaków, ale ciężko będzie to utrzymać.

29
    Długo budują swoją akcję przyjezdni. Mądrze jednak w defensywie podopieczni Łukasza Żebrowskiego.

Gole: 11. Iwanek, 17. Raszkowski, 32. Borowik (10 m rzut karny) – 4. Karpow, 33. Karpow

Kartki:   40. Prokop (POL)