Kunlun – Barys | 2:3 (koniec) | | | Jekaterynburg – Magnitogorsk | 3:2 (2:1 po rz. karnych) | | | Niżniekamsk – Din. Ryga | 4:0 (koniec) |
Czerepowiec – CSKA Moskwa | 0:4 (koniec) | | | Podolsk – Dyn. Moskwa | 4:1 (koniec) |
finał
Witiaź Podolsk
4:1
(2:0, 1:1, 1:0)
Dynamo Moskwa
44:38
|
Kara dla Witiaź Podolsk (Joonas Nättinen – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
39:44
|
Kara dla Dynamo Moskwa (Sergej Bojkov – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
|
|
35:26
|
Kara dla Dynamo Moskwa (Juuso Hietanen – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
25:00
|
Kara dla Witiaź Podolsk (Nikita Vyglazov – 2 min., zahaczanie).
|
|
22:26
|
Kara dla Witiaź Podolsk (Alexej Makejev – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).
|
|
21:49
|
Kara dla Witiaź Podolsk (Ilja Šinkevič – 2 min., trzymanie).
|
|
15:26
|
Kara dla Dynamo Moskwa (Maxim Afinogenov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
11:39
|
Kara dla Dynamo Moskwa (Daniil Tarasov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
Składy i statystyki:
3. Mons (Petrakov), 11. Makejev (P. Černov, A. Sjomin), 33. Grebenščikov (Jo. Nättinen), 45. Makejev (P. Černov, A. Sjomin) – 24. Hietanen (A. Petersson, Šipačov)
Sędziowie: Olenin, Sidorenko – Biljugin, Savenkov
Widownia:
Spudłowany karny!:
Witiaź Podolsk:
Samonov (I. Ježov) – Jevsejenkov (A), Katičev, Golovkov, V. Lajunen, Šinkevič, Voronkov, Pylenkov – Makejev, P. Černov, A. Sjomin (C) – Jo. Nättinen, M. Aaltonen, Grebenščikov – Mons, Petrakov, Vyglazov (A) – A. Ševčenko, Mojsejev, Laričev – Gončarov.
Zmiany:
Trener:
Dynamo Moskwa: Bočarov (45. Jerjomenko) – Hietanen, Čajkovský, Mironov (A), Volkov, Ljamin, Grigorjev, Bojkov – Jaškin, Šipačov (C), Tarasov – V. Kuljomin (A), Jefremov, Mojsejev – Indrašis, Polygalov, A. Petersson – Afinogenov, Igumnov, Muranov – Kruglov.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Dynamo Moskwa: Bočarov (45. Jerjomenko) – Hietanen, Čajkovský, Mironov (A), Volkov, Ljamin, Grigorjev, Bojkov – Jaškin, Šipačov (C), Tarasov – V. Kuljomin (A), Jefremov, Mojsejev – Indrašis, Polygalov, A. Petersson – Afinogenov, Igumnov, Muranov – Kruglov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Olenin, Sidorenko – Biljugin, Savenkov
Widownia: