Kunlun – Czelabińsk | 1:2 (koniec) | | | Saławat – Chabarowsk | 3:2 (koniec) | | | Czerepowiec – Dyn. Moskwa | 3:2 (2:1 po rz. karnych) |
Niżniekamsk – Jekaterynburg | 3:5 (koniec) | | | Sp. Moskwa – Soczi | 0:1 (koniec) | | | Podolsk – Novosibirsk | 3:2 (2:1 po rz. karnych) |
finał
HK Spartak Moskwa
0:1
(0:0, 0:1, 0:0)
HK Soczi
57:12
|
Kara dla HK Spartak Moskwa (2 min. – nadmierna ilość zawodników na lodzie). Penalty served by Ilja Talalujev.
|
|
45:30
|
Kara dla HK Soczi (Andrej Altybarmakjan – 5 min., bójka).
|
|
45:30
|
Kara dla HK Spartak Moskwa (Denis Kokarev – 5 min., bójka).
|
|
37:24
|
Kara dla HK Soczi (Arťom Tomilin – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
37:10
|
Kara dla HK Soczi (Dmitrij Archipov – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
32:17
|
Kara dla HK Soczi (Michajl Gordejev – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
|
|
29:30
|
Kara dla HK Soczi (Alexej Petrov – 2 min., uderzanie).
|
|
29:30
|
Kara dla HK Spartak Moskwa (Martinš Karsums – 2 min., uderzanie).
|
|
28:03
|
Kara dla HK Spartak Moskwa (Robin Hanzl – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
24:31
|
Kara dla HK Spartak Moskwa (Maxim Gončarov – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
19:25
|
Kara dla HK Soczi (Oleg Pogorišnyj – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
07:25
|
Kara dla HK Spartak Moskwa (Michail Juňkov – 2 min., rzucenie na bandę).
|
|
05:09
|
Kara dla HK Soczi (Dmitrij Archipov – 2 min., zahaczanie).
|
|
02:15
|
Kara dla HK Spartak Moskwa (Michail Juňkov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
Składy i statystyki:
27. Altybarmakjan (Lugin, Točickij)
Sędziowie: Gašilov, Hribik – Viljugin, Kuprijanov
Widownia: 8 433
Spudłowany karny!:
HK Spartak Moskwa:
Chomčenko (Bespalov) – Hersley, Rylov, Kutějkin (A), D. Višněvskij, Trišin, Gončarov, Nikišin, Kutuzov – Karsums, Daugavinš, Zubov (A) – R. Hanzl, Chochlačov, Fjodorov – Nikoncev (C), Talalujev, Juňkov – Kokarev, Stoljarov, Zlobin.
Zmiany:
Trener:
HK Soczi: Šikin (Proskurjakov) – Gordejev, Ellis, K. Vorobjov, J. Alexandrov, Pogorišnyj, A. Petrov (A), D. Alexandrov – R. Rosén, Archipov, Strömwall – Lugin, Krikunov (C), Collins (A) – Točickij, Starkov, Altybarmakjan – Kapustin, Tomilin, Rachimullin – Orlovič-Grudkov.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
HK Soczi: Šikin (Proskurjakov) – Gordejev, Ellis, K. Vorobjov, J. Alexandrov, Pogorišnyj, A. Petrov (A), D. Alexandrov – R. Rosén, Archipov, Strömwall – Lugin, Krikunov (C), Collins (A) – Točickij, Starkov, Altybarmakjan – Kapustin, Tomilin, Rachimullin – Orlovič-Grudkov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Gašilov, Hribik – Viljugin, Kuprijanov
Widownia: 8 433