Czechowskie Niedźwiedzie – Orlen Wisła | 25:23 (koniec) |
MMTS – Azoty | 22:28 (koniec) | | | Gwardia – Unia | 29:22 (koniec) |
Piotrcovia – EKS Start | 25:24 (koniec) | | | KPR G.K. – Zagłębie | 27:26 (koniec) | | | Eurobud JKS – Młyny Stoisław | 25:24 (koniec) |
KPR Ruch – MKS Perła | 24:34 (koniec) |
finał
Czechowskie Niedźwiedzie
25:23
(9:7)
Orlen Wisła Płock
55
|
Wykluczony na dwie minuty Karłow. (23:20)
|
|
51
|
Dwie minuty kary dla Andrejewa. (23:19)
|
|
49
|
Niestety chwilę później wykluczony Ruiz. (21:19)
|
|
44
|
Niestety dwie minuty kary dla Żabicia. (18:18)
|
|
29
|
Dwie minuty kary dla Sulicia. (7:7)
|
|
20
|
Dwie minuty kary dla Sulicia. (5:4)
|
|
12
|
Dwie minuty dla Susnji. (3:3)
|
Czechowskie Niedźwiedzie | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
16 | B | A. Gruszko | 0/0 | 0 | 0 | ||
12 | B | D. Pawlenko | 0/0 | 0 | 0 | ||
11 | K | P. Andrejew | 2/0 | 0 | 1 | ||
31 | K | W. Furcew | 0/0 | 0 | 0 | ||
2 | LS | A. Gumarow | 0/0 | 0 | 0 | ||
98 | PR | N. Kameniew | 0/0 | 0 | 0 | ||
22 | ŚR | I. Karłow | 2/0 | 0 | 1 | ||
5 | PR | D. Kiseljew | 6/3 | 1 | 0 | ||
24 | PS | D. Korniew | 1/0 | 0 | 0 | ||
99 | LR | S. Kosorotow | 1/0 | 0 | 0 | ||
17 | PR | A. Kotow | 2/0 | 0 | 0 | ||
9 | ŚR | K. Kotow | 2/0 | 0 | 0 | ||
38 | PS | T. Maslennikow | 0/0 | 0 | 0 | ||
19 | LS | R. Ostaczenko | 1/0 | 0 | 0 | ||
3 | LR | D. Santałow | 6/0 | 0 | 0 | ||
27 | K | D. Wassiliew | 2/0 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 25/3 | 1 | 2 | 2 | 0 | ||
Orlen Wisła Płock | |||||||
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
1 | B | A. Morawski | 0/0 | 0 | 0 | ||
12 | B | I. Stevanović | 0/0 | 0 | 0 | ||
44 | LS | M. Czapliński | 0/0 | 0 | 0 | ||
17 | PS | M. Góralski | 0/0 | 0 | 0 | ||
26 | LS | P. Krajewski | 2/0 | 0 | 0 | ||
11 | PS | J. Matulić | 5/0 | 0 | 0 | ||
34 | LS | L. Mihić | 1/0 | 0 | 0 | ||
50 | ŚR | N. Mindegia | 2/1 | 1 | 0 | ||
55 | PR | Ż. Mlakar | 3/0 | 0 | 0 | ||
18 | K | M. Piechowski | 0/0 | 0 | 0 | ||
13 | ŚR | A. Ruiz Sanchez | 1/0 | 1 | 1 | ||
4 | LR | P. Stenmalm | 1/0 | 0 | 0 | ||
39 | K | R. Sulić | 3/0 | 0 | 2 | ||
19 | K | L. Susnja | 0/0 | 0 | 1 | ||
21 | LR | Z. Szita | 4/1 | 1 | 0 | ||
33 | K | I. Żabič | 1/0 | 0 | 1 | ||
Łącznie | 23/2 | 3 | 1 | 5 | 0 |
Czechowskie Niedźwiedzie:
Pawlenko, Gruszko – Gumarow, Santałow, Kiseljew, Kotow, Andrejew, Kotow, Ostaczenko, Karłow, Korniew, Wassiliew, Furcew, Maslennikow, Kameniew, Kosorotov.
Zmiany:
Trener:
Orlen Wisła Płock: Morawski, Stevanović – Stenmalm, Matulić, Ruiz Sanchez, Góralski, Piechowski, Susnja, Szita, Krajewski, Żabić, Mihić, Sulić, Czapliński, Mindegia, Mlakar.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Orlen Wisła Płock: Morawski, Stevanović – Stenmalm, Matulić, Ruiz Sanchez, Góralski, Piechowski, Susnja, Szita, Krajewski, Żabić, Mihić, Sulić, Czapliński, Mindegia, Mlakar.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Michal Badura, Jaroslav Ondogrecula (Słowacja)
Delegat: Predrag Pavicevic (Czarnogóra)
Widownia:
Mariusz Nyka