ŁKS – Arka | 1:4 (koniec) | | | Lechia – Korona | 2:0 (koniec) | | | Śląsk – Zagłębie L. | 4:4 (koniec) |
Stal M. – GKS Bełchatów | 1:0 (koniec) | | | Chrobry – Odra O. | 3:2 (koniec) | | | Zagłębie S. – Jastrzębie | 2:4 (koniec) |
Chojniczanka – Radomiak | 1:3 (koniec) | | | Sandecja – Warta | 1:2 (koniec) | | | Termalica – Miedź | 0:1 (koniec) |
Garbarnia – GKS K. | 1:3 (koniec) | | | Pogoń Sdl. – Błękitni | 3:2 (koniec) | | | Skra – Znicz | 2:1 (koniec) |
Legionovia – Stal S. W. | 0:1 (koniec) | | | Lech II P. – Widzew | 1:2 (koniec) | | | Olimpia E. – Bytovia | 2:1 (koniec) |
Polkowice – Toruń | 3:0 (koniec) |
Leicester – Tottenham | 2:1 (koniec) | | | Burnley – Norwich | 2:0 (koniec) | | | Everton – Sheffield Utd | 0:2 (koniec) |
Man City – Watford | 8:0 (koniec) | | | Newcastle – Brighton | 0:0 (koniec) |
Udinese – Brescia | 0:1 (koniec) | | | Juventus – Hellas Verona | 2:1 (koniec) | | | AC Milan – Inter | 0:2 (koniec) |
Villarreal – Valladolid | 2:0 (koniec) | | | Levante – Eibar | 0:0 (koniec) | | | Atletico – Celta Vigo | 0:0 (koniec) |
Granada – FC Barcelona | 2:0 (koniec) |
Bayern – FC Koln | 4:0 (koniec) | | | Freiburg – Augsburg | 1:1 (koniec) | | | Hertha – Paderborn | 2:1 (koniec) |
Bayer – Union | 2:0 (koniec) | | | Werder – RB Lipsk | 0:3 (koniec) |
Olympique – Montpellier | 1:1 (koniec) | | | Bordeaux – Brest | 2:2 (koniec) | | | Metz – Amiens | 1:2 (koniec) |
Nice – Dijon | 2:1 (koniec) | | | Nîmes – Toulouse | 1:0 (koniec) | | | Reims – Monaco | 0:0 (koniec) |
Slovacko – Teplice | 1:1 (koniec) | | | FC Opava – Slovan | 1:1 (koniec) | | | Příbram – Karvina | 0:2 (koniec) |
Dynamo C.B. – Vik. Pilzno | 0:3 (koniec) |
Dunajska – Rużomberok | 0:1 (koniec) | | | Nitra – Michalovce | 0:2 (koniec) | | | Sereď – Moravce-Vrable | 0:0 (koniec) |
Kasımpaşa – Antalyaspor | 3:0 (koniec) | | | Kayserispor – Denizlispor | 1:1 (koniec) | | | Fenerbahce – Ankaragücü | 2:1 (koniec) |
finał
Chrobry Głogów
3:2
(2:0)
Odra Opole
85
|
Żółtą kartkę otrzymuje Ilków-Gołąb (Chrobry Głogów).
|
|
77
|
Żółtą kartkę otrzymuje Bonecki (Odra Opole).
|
|
56
|
Żółtą kartkę otrzymuje Ratajczak (Chrobry Głogów).
|
|
46
|
Żółtą kartkę otrzymuje Winiarczyk (Odra Opole).
|
Gole:
4. Lebedyński, 42. Benedyczak, 90+4. Ilków-Gołąb – 84. Kamiński, 86. Czyżycki
Sędziowie: Artur Aluszyk (Szczecin).
Widownia:
Kartki: 56. Ratajczak (CHR1), 85. Ilków-Gołąb (CHR1) – 46. Winiarczyk (ODO), 77. Bonecki (ODO)
Spudłowany karny!:
Chrobry Głogów:
Szromnik – Ilków-Gołąb, Michalec, Praznovsky, Ratajczak, Ziemann (73. Pawlik), Mandrysz (84. Kowalczyk), Drewniak, Kozak, Benedyczak (82. Diduszko), Lebedyński.
Zmiany: Abramowicz, Artigas, Diduszko, Kulchawy, Pawlik, Góra, Kubica, Stolc, Kowalczyk.
Trener:
Odra Opole: Rosa – Winiarczyk, Kamiński, Wypych, Janasik – Wdowik (56. Wróblewski), Timmermans (72. Błanik), Adamec (55. Czyżycki)
Zmiany: Krysiak, Zemło, Mesjasz, Sobol, Mikinic, Wróblewski, Blanik, Trojak, Czyżycki.
Trener:
Zmiany: Abramowicz, Artigas, Diduszko, Kulchawy, Pawlik, Góra, Kubica, Stolc, Kowalczyk.
Trener:
Odra Opole: Rosa – Winiarczyk, Kamiński, Wypych, Janasik – Wdowik (56. Wróblewski), Timmermans (72. Błanik), Adamec (55. Czyżycki)
Zmiany: Krysiak, Zemło, Mesjasz, Sobol, Mikinic, Wróblewski, Blanik, Trojak, Czyżycki.
Trener:
Sędziowie: Artur Aluszyk (Szczecin).
Widownia:
Tomek