GI Malepszy – Zduńska Wola 3:4 (koniec)
GI Malepszy Arth Soft Leszno
3:4 (1:1)
Gatta Active Zduńska Wola
Niedziela 29.09.2019, 17:00 • Hala Trapez, Leszno • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 3

34:32
    Gol dla Gatty Active!
    Strzelcem bramki DANIEL KRAWCZYK.

Świetnie rozgrywa decydujące fragmenty tego spotkania drużyna ze Zduńskiej Woli. Daniel Krawczyk wykorzystał swoje doświadczenie, wiedział jak się ustawić i zakończyć atak Gatty Active. Przyjezdni na prowadzeniu po raz pierwszy w tym spotkaniu.

30:56
    Strzelcem bramki MARCIN STANISŁAWSKI.

Piękny pościg Kocurów i cały szturm zespołu z Leszna na początku drugiej połowy jest już wspomnieniem. Marcin Stanisławski doprowadził do remisu. Coraz bardziej interesująca strzelanina w hali Trapez.

29:57
    Strzelcem bramki IGOR SOBALCZYK.

Opuścił swój posterunek Michał Długosz i karę za to wymierzył Igor Sobalczyk. Uderzenie do odsłoniętej bramki i po trafieniu kontaktowym odzyskali wiarę w pozytywny wynik goście.

28:42
    Gol dla Klubu Sportowego Futsal Leszno!
    Strzelcem bramki DAWID WITEK.

Pierwsze trafienie w sezonie Dawida Witka i rośnie prowadzenie beniaminka. Drużyna z Leszna atakuje po przerwie i strzela gole. Ten trzeci został zdobyty potężnym uderzeniem pod poprzeczkę.

25:42
    Strzelcem bramki KAMIL KRUSZYŃSKI.

Pięknie rozegrana akcja i drużyna z Leszna ponownie objęła prowadzenie. Blisko bramki znalazł się Kamil Kruszyński i to on wpakował piłkę do siatki Dariusza Słowińskiego.

07:55
    Strzelcem bramki MICHAŁ SZYMCZAK.

Tylko przez nieco ponad minutę gospodarze cieszyli się prowadzeniem. Odsłonięta bramka GI Malepszy Futsal Leszno i przymierzył do niej Michał Szymczak. Ponownie remis w hali Trapez.

06:34
    Strzelcem bramki MICHAŁ BARTNICKI.

Gospodarze na prowadzeniu. Wynik spotkania otworzył mocnym uderzeniem Michał Bartnicki. Autor gola wysoko wzniósł ręce i triumfował. Beniaminek ma czego bronić.

Gole: 7. Bartnicki, 26. Kruszyński, 29. Witek – 8. Szymczak, 30. Sobalczyk, 31. Stanisławski, 35. Krawczyk

Kartki:   19. Molicki (LES), 32. Pietruszko (LES) – 27. Krawcow (ZDW)

GI Malepszy Arth Soft Leszno: Długosz (Bartkowiak) – Konopacki, Radliński, Witek, Olszak – Niedźwiecki, Synowiec, Pietruszko, Bartnicki, Molicki, Martin, Kruszyński, Wojciechowski.

Gatta Active Zduńska Wola: Słowiński (Voss) – Olczak, Dregier, Sobalczyk, Bonifacio – Stanisławski, Krawczyk, Marciniak, Kasierski, Krawcow, Szymczak.

Sędziowie: Grzębowski, Adamonis – Łuczak, Skorczak