FK Astana – Partizan 1:2 (koniec) | Wolfsberger – AS Roma 1:1 (koniec) | Alkmaar – Man Utd 0:0 (koniec)
Basaksehir – Borussia M. 1:1 (koniec) | Besiktas – Wolves 0:1 (koniec) | Braga – Slovan 2:2 (koniec)
CSKA Mos. – RCD Espanyol 0:2 (koniec) | Ferencvaros – Łudogorec 0:3 (koniec) | Feyenoord – Porto 2:0 (koniec)
Ołeksandrija – Gent 1:1 (koniec) | Saint-Étienne – Wolfsburg 1:1 (koniec) | Young Boys – Rangers 2:1 (koniec)
Arsenal – Standard 4:0 (koniec) | Celtic – Cluj 2:0 (koniec) | Dudelange – Karabach 1:4 (koniec)
Vitoria – Eintracht 0:1 (koniec) | FK Krasnodar – Getafe 1:2 (koniec) | Lazio – Rennes 2:1 (koniec)
Lugano – Dynamo Kij. 0:0 (koniec) | Malmo – Kopenhaga 1:1 (koniec) | Rosenborg – PSV 1:4 (koniec)
Sevilla – APOEL 1:0 (koniec) | Sporting – Linz 2:1 (koniec) | Trabzonspor – Basel 2:2 (koniec)
AZ Alkmaar
0:0 (0:0)
Manchester United
Czwartek 03.10.2019, 18:55 • Cars Jeans Stadion (Den Haag) • Liga Europy UEFA • 2 • Grupa L

Bezbramkowym remisem kończy się mecz pomiędzy AZ Alkmaar a Manchesterem United. Okazji nie brakowało, choć generalnie mecz do najciekawszych nie należał. Dziękuję za uwagę! (20:46:19)

90+2
    Zbyt mocne dośrodkowanie Koopmeinersa z rzutu wolnego i żaden z jego kolegów nie był w stanie sięgnąć futbolówki.

90+2
    Dopiero w drugiej minucie doliczonego czasu gry drugiej połowy arbiter decyduje się na sięgnięcie po kartkę! Upomniany za podcięcie rywala został Dalot.

90+1
    O trzy minuty przedłużony został pojedynek w Den Haag!

90
    Rzut rożny dla gospodarzy, ale obrońcy United wybijają piłkę po dośrodkowaniu Midtsjo.

88
    Nie zdołał sięgnąć piłki w polu karnym rywali Idrissi i ta opuściła plac gry.

87
    Zmiana w drużynie AZ Alkmaar: z boiska schodzi Dani de Wit, na boisku pojawia się Pantelis Hatzidiakos.

86
    Akcja Manchesteru przerwana przez arbitra, który wypatrzył pozycję spaloną Rashforda.

84
    Mogło być 1:0 dla United! Lingard był niepilnowany w polu karnym gospodarzy, ale jego strzał okazał się niecelny!

83
    Zmiana w drużynie Manchester United F.C.: z boiska schodzi Juan Manuel Mata, na boisku pojawia się Scott McTominay.

81
    Jeden z defensorów United skutecznie zatrzymał rozpędzonego Midtsjo.

79
    Niezbyt udane zagranie Stengsa i piłka opuściła plac gry. Od bramki rozpocznie golkiper Manchesteru.

77
    Rozkręcają się przyjezdni! Raz jeszcze strzelał Idrissi, jednak tym razem jego strzał broni de Gea!

76
    Zmiana w drużynie Manchester United F.C.: z boiska schodzi Mason Greenwood, na boisku pojawia się Jesse Lingard.

76
    Kolejna okazja gospodarzy! Tym razem uderzał Idrissi, ale minimalnie zabrakło precyzji!

75
    Dokładnie kwadrans pozostał do końca regulaminowego czasu gry. Czy któraś z drużyn zdoła w końcówce strzelić decydującego gola?

Gole:

Kartki:   90+2. Dalot (MAN)

Strzały celne: 4:0. Strzały niecelne: 5:3. Rzuty rożne: 10:1. Spalone: 1:3. Foule: 8:8.
    AZ Alkmaar: Bizot – Sugawara, Vlaar, S. Wuytens, Wijndal – Midtsjö, de Wit (87. Hatzidiakos), Koopmeiners (C) – Stengs, Boadu, Idrissi.
    Zmiany: de Boer – Hatzidiakos, Ouwejan, Druijf, Aboukhlal, Clasie, Reijnders.

Manchester United: de Gea (C) – Dalot, Lindelöf, Rojo, Williams – N. Matić – Mata (83. McTominay), Gomes, Fred, James (64. Rashford) – Greenwood (76. Lingard).
    Zmiany: Romero – Maguire, Rashford, Lingard, Tuanzebe, McTominay, Chong.

Sędzia główny: Gediminas Mazeika
    Asystenci: Vytautas Simkus, Vytenis Kazlauskas
    Sędzia techniczny: Robertas Valikonis