Ruda Śląska – Lubawa 1:6 (koniec) | Jelcz-Laskowice – Clearex 4:2 (koniec) | Zduńska Wola – Piast 4:2 (koniec)
PA Nova Gliwice – Jagiellonia 4:5 (koniec)
Gwiazda Ruda Śląska
1:6 (0:1)
KS Constract Lubawa
Sobota 05.10.2019, 16:00 • Hala MOSiR, Ruda Śląska • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 4

38:15
    Gol dla Constractu!
    Strzelcem bramki PEDRO HENRIQUE.

Nie ma się co powtarzać. Pedro Henrique również robił w tym spotkaniu różnicę i poprowadził Constract Lubawa do efektownego zwycięstwa. Już wszystko wiadomo. Punkty pojadą z przyjezdnymi.

33:16
    Strzelcem bramki PEDRINHO.

Defensywa gospodarzy w kompletnej rozsypce. Kompletnie nie radzi sobie z atakami przeciwnika. Pachnie pogromem w Rudzie Śląskiej. Pedrinho robi co chce na połowie Gwiazdy i strzelił kolejnego gola.

29:16
    Strzelcem bramki PAWEŁ OSSOWSKI.

Worek z bramkami rozwiązany na dobre. Ponownie w meczu Constractu Lubawa zanosi się na kanonadę. Radość Pawła Ossowskiego wspólnie z trenerem i rezerwowymi. Constract strzela gole jeden po drugim i przybliża się do zwycięstwa w Rudzie Śląskiej.

28:14

Pedrinho wyrasta na najbardziej niebezpiecznego zawodnika tego spotkania. Piłka w bramce po uderzeniu tego gracza. Sprowadził on gospodarzy na ziemię, ponieważ szybko odzyskał dwubramkową przewagę dla Constractu Lubawa.

26:26
    Gol dla Gwiazdy!
    Strzelcem bramki BARTOSZ SIADUL.

To spotkanie jest coraz bardziej atrakcyjne. Piłka po crossowym podaniu spadła na głowę szeroko ustawionego zawodnika Gwiazdy Ruda Śląska. Zgranie do środka na nogę Bartosza Siadula, który zdobył gola kontaktowego z powietrza. Bardzo efektownie.

21:53
    Strzelcem bramki BARTŁOMIEJ PIÓRKOWSKI.

Był gol krótko przed przerwą i jest niewiele po niej. Rośnie przewaga Constractu Lubawa, a po swoim celnym strzale cieszył się Bartłomiej Piórkowski.

19:54

Klasyczna bramka strzelona gospodarzom do szatni. Pedro Henrique znalazł sposób na pokonanie Aleksandra Waszki i zanosi się na prowadzenie Constractu Lubawa po pierwszej połowie.

Gole: 27. Siadul – 20. Henrique, 22. Piórkowski, 29. Pedrinho, 30. Ossowski, 34. Pedrinho, 39. Henrique

Kartki:   16. Brysz (RDS)

Gwiazda Ruda Śląska: Waszka (Lawacz) – Barański, Hyży, Brysz, Świtoń – Naleśnik, Dynek, Jagodziński, Hiszpański, Kmiecik, Węgrzyn, Siadul, Castro.

KS Constract Lubawa: Imanol (Okuniewski, Zelma) – Henrique, Piórkowski, Pedrinho, Budzyn – Kaniewski, Diego, Łożyński, Ossowski, Maśkiewicz, Raszkowski.

Sędziowie: Steczko, Orliński – Kandzia, Miśta