Djurgården – Mannheim | 6:3 (koniec) | | | Skellefteå – Kärpät | 2:0 (koniec) | | | Tychy – Vienna Capitals | 4:2 (koniec) |
Hämeenlinna – Rungsted Seier Capital | 2:0 (koniec) | | | Frisk Asker – Tampere | 1:3 (koniec) | | | Monachium – Färjestad | 2:1 (koniec) |
Moser Medical Graz 99ers – Mountfield | 1:2 (koniec) | | | Bern – Grenoble | 4:1 (koniec) | | | Belfast Giants – Luleå | 3:6 (koniec) |
Toronto – St. Louis | 2:3 (koniec) | | | Columbus – Buffalo | 4:3 (po dogrywce) |
Helsinki – Soczi | 3:2 (po dogrywce) | | | Jarosław – Bars | 0:4 (koniec) | | | CSKA Moskwa – Chabarowsk | 4:1 (koniec) |
finał
Frisk Asker
1:3
(1:1, 0:0, 0:2)
Tappara Tampere
57:57
|
Kara dla Frisk Asker (Magnus Geheb – 2 min., uderzanie).
|
|
49:24
|
Kara dla Tappara Tampere (Patrik Virta – 2 min., zahaczanie).
|
|
46:57
|
Kara dla Tappara Tampere (Patrik Virta – 2 min., zahaczanie).
|
|
40:43
|
Kara dla Frisk Asker (Sebastian Johansen – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
35:55
|
Kara dla Frisk Asker (Mikael Dokken – 2 min., zahaczanie).
|
|
34:56
|
Kara dla Tappara Tampere (Alexander Ytterell – 2 min., trzymanie kija).
|
|
27:35
|
Kara dla Tappara Tampere (Juhani Jasu – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
24:58
|
Kara dla Frisk Asker (Fredrik Lystad Jacobsen – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
23:11
|
Kara dla Frisk Asker (Henrik Odegaard – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
15:50
|
Kara dla Tappara Tampere (Juhani Jasu – 2 min., zahaczanie).
|
|
15:37
|
Kara dla Tappara Tampere (Valtteri Kemiläinen – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
07:07
|
Kara dla Tappara Tampere (Anton Levtchi – 2 min., zahaczanie).
|
Składy i statystyki:
20. Gustafsson (Johansen, Odegaard.) – 9. Rauhala (Karjalainen.), 46. Bertrand (Virta, Suhonen), 53. Virta (Suhonen)
Sędziowie: Fluri, Wannersted – Dahl, Braten
Widownia:
Spudłowany karny!:
Frisk Asker:
Vestavik (Giaever) – Odegaard, Bovin, Björkung, Krogdahl, Andersen, Kasastul, Thomassen – Dokken, Gehab, Lavoie – Granholm, Gustafsson, Johansen – Medby, Lystad Jocobsen, Froshaug – Jensen, Kristiansen, Kristiansen
Zmiany:
Trener:
Tappara Tampere: Heljanko (Garteig) – Suhonen, Vittasmäki, Blood, Kamiläinen, Ytterell, Simontaival, Rouhiainen – Karjalainen, Morley, Kuusala – Ojamäki, Virta, Levtchi – Bertrand, Rauhala, Moilanen – Lehtonen, Jasu, Puistola
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Tappara Tampere: Heljanko (Garteig) – Suhonen, Vittasmäki, Blood, Kamiläinen, Ytterell, Simontaival, Rouhiainen – Karjalainen, Morley, Kuusala – Ojamäki, Virta, Levtchi – Bertrand, Rauhala, Moilanen – Lehtonen, Jasu, Puistola
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Fluri, Wannersted – Dahl, Braten
Widownia: