GKS K. – Toruń 2:0 (koniec) | Resovia – Lech II P. 3:2 (koniec) | Gryf – Legionovia 1:2 (koniec)
Bytovia – Stal Rz. 3:2 (koniec) | Polkowice – Stal S. W. 3:0 (koniec) | Widzew – Pogoń Sdl. 7:3 (koniec)
MKS Bytovia Bytów
3:2 (1:1)
Stal Rzeszów
Sobota 12.10.2019, 16:00 • Stadion MOSiR, Bytów • 2. Liga • 13. kolejka

W pierwszej połowie jak pisałem przewaga optyczna stal, ale w drugiej połowie Czarne Wilki okazały się lepsze, można rzec pożarły Żurawie. 3 punkty zostają w Bytowie, mi pozostaje podziękować za wspólnie spędzony czas. Relację prowadził Jan Starzomski (17:54:04)

90+4

90+4
    Stal próbuje coś zmienić, długie wrzutki pod pole karne.

90+4
    Bytovia gra dalekimi piłkami, byle dalej od bramki.

90+3
    Zmiana w drużynie MKS Bytovia Bytów: z boiska schodzi Janik, na boisku pojawia się Szmidhe.

90+2
    Hołtyn co dopiero wszedł a mógł, właściwie powinien strzelić bramkę: wyszedł sam na sam z Kapsą, położył go, zbiegł z piłką przy zwodzie w bok i się pogubił – Kapsa zdążył wrócić i obronić strzał.

90+1
    Sędzia dolicza aż cztery minuty.

90
    Zmiana w drużynie Stal Rzeszów: z boiska schodzi Plewska, na boisku pojawia się Szczepanek.
    Zmiana w drużynie MKS Bytovia Bytów: z boiska schodzi Giel, na boisku pojawia się Hołtyn.

89
    Bytovia, a konkretniej Deleu też nie gra za mądrze: zamiast uspokoić grę, wycofać, pograć z tyłu to gra długą piłkę i traci ją.

88
    Dziwna sytuacja, Stal zamiast odważniej atakować gra piłką na własnej połowie. Nie rozumiem tej "taktyki".

87
    Zmiana w drużynie MKS Bytovia Bytów: z boiska schodzi Ligenza, na boisku pojawia się Jarecki.

86
    Na bramkę Kaczorowskiego uderzał Deleu,bramkarz Stali pewnie złapał piłkę.

85
    Zmiana w drużynie MKS Bytovia Bytów: z boiska schodzi Liberacki, na boisku pojawia się Stanchev.

85
    Bytovia wywalczyła rzut wolny, Feruga bardzo źle dośrodkowuje.

84
    Szeliga próbuje swoich sił, uderza z akcji z 25 metrów – bardzo niecelnie.

83
    Stal atakuje, próbuje przejść zasieki obronne Bytovii ale nie przedziera się w pole karne.

82
    Stal w ładnym ataku, wiele celnych podań, uderzenie Rejmana z 18 metrów zablokowane – rzut rożny dla Stali. Dośrodkowanie z rożnego wybite przez Bytowian.