Washington – Toronto | 4:3 (koniec) | | | Columbus – Dallas | 3:2 (koniec) | | | Pittsburgh – Colorado | 3:2 (po dogrywce) |
Edmonton – Philadelphia | 6:3 (koniec) | | | Anaheim – Buffalo | 5:2 (koniec) | | | San Jose – Carolina | 5:2 (koniec) |
Chabarowsk – Czerepowiec | 1:0 (koniec) | | | Władywostok – Jarosław | 3:4 (0:1 po rz. karnych) | | | Bars – Helsinki | 4:3 (po dogrywce) |
Niżniekamsk – Sankt Petersburg | 2:1 (koniec) | | | Din. Mińsk – Niżny Nowogród | 0:6 (koniec) | | | Podolsk – Czelabińsk | 3:1 (koniec) |
finał
Witiaź Podolsk
3:1
(1:0, 2:0, 0:1)
Traktor Czelabińsk
47:31
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (Jesse Virtanen – 2 min., trzymanie).
|
|
45:17
|
Kara dla Witiaź Podolsk (Svjatoslav Grebenščikov – 2 min., zahaczanie).
|
|
42:28
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (Jaroslav Kosov – 2 min., symulacja).
|
|
15:30
|
Kara dla Witiaź Podolsk (Alexandr Sjomin – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
|
|
10:49
|
Kara dla Witiaź Podolsk (Ivan Laričev – 2 min., zahaczanie).
|
|
05:30
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (Sergej Těreščenko – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
Składy i statystyki:
7. Jormakka (Jeřábek, Makejev), 22. P. Černov, 31. Makejev (A. Sjomin, Švec-Rogovoj) – 59. Fatějev (S. Těreščenko)
Sędziowie: Lavrentjev, Sidorenko – Zacharov, Sjusujev
Widownia: 3359
Spudłowany karny!:
Witiaź Podolsk:
I. Ježov (Saprykin) – Jeřábek, Pylenkov, Jevsejenkov, V. Lajunen, Golovkov, Voronkov, Stasenko – A. Sjomin, Švec-Rogovoj, Makejev – Jo. Nättinen, Jormakka, M. Aaltonen – P. Černov, Laričev, Grebenščikov – N. Komarov, Arťuchin, Gončarov – Mojsejev.
Zmiany:
Trener:
Traktor Czelabińsk: Fedotov (Suchačov) – Virtanen, Menšikov, Sergijenko, Kalinin, Karpuchin, S. Těreščenko, Jasinskij – Hyka, Sedlák, Kručinin – Těrtyšnyj, An. Popov, Calof – Tridčikov, Karlin, Kosov – Šarov, Fatějev, Grišakov – Šolochov.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Traktor Czelabińsk: Fedotov (Suchačov) – Virtanen, Menšikov, Sergijenko, Kalinin, Karpuchin, S. Těreščenko, Jasinskij – Hyka, Sedlák, Kručinin – Těrtyšnyj, An. Popov, Calof – Tridčikov, Karlin, Kosov – Šarov, Fatějev, Grišakov – Šolochov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Lavrentjev, Sidorenko – Zacharov, Sjusujev
Widownia: 3359