Wigry – Odra O. 1:0 (koniec) | Puszcza – GKS T. 2:1 (koniec) | Chrobry – Chojniczanka 1:0 (koniec)
Stal M. – Sandecja 5:1 (koniec) | Miedź – Stomil 4:1 (koniec)
Wigry Suwałki
1:0 (1:0)
Odra Opole
Piątek 18.10.2019, 18:00 • Stadion Miejski, Suwałki • Fortuna 1 Liga • 14. kolejka

Witamy. Mecz rozpocznie się o 18:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Wyrównanie zapowiada się pojedynek w Suwałkach, gdzie miejscowe Wigry podejmą Odrę Opole.

Obie ekipy okupują strefę spadkową. Drużyna z Suwałk ma na swoim koncie dwanaście punktów i jest szesnasta. Opolanie zajmują ostatnie miejsce z zaledwie siedmioma oczkami na koncie.

Początek spotkania o godzinie 18:00. Składy obu ekip zaprezentujemy kilkanaście minut wcześniej. Śledźcie wynik meczu razem z nami!

Protokół meczowy:

Wigry Suwałki:
    Kąkolewski – Sołdecki, Aftyka, Sabiłło, Król, Matuszewski, Huertas, Łapiński, Najemski, Bartczak, Sosnowski

Rezerwowi:
    Balawejder – Gierach, Diallo, Olszewski, Świątek, Furst, Suski, Piekarski, Gużewski

Odra Opole:
    Rosa – Mikinic, Kamiński (C), Wypych, Wdowik – Janasik, Timmermans, Trojak, Janus – Bonecki – Skrzypczak

Rezerwowi:
    Kołotyło – Żemło, Mesjasz, Wróblewski, Winiarczyk, Sparwasser, Ruiz Gonzales, Czyżycki

Paweł Pskit (Łódź).

1

8
    Gol dla Wigier!
    Strzelcem bramki KAMIL SABIŁŁO.

35
    Dziesięć minut pozostało do końca pierwszej połowy spotkania. Gospodarze utrzymują się na jednobramkowym prowadzeniu.

45

Gospodarze bardzo dobrze rozpoczęli mecz i po pierwszej połowie prowadzą 1:0. Autorem jedynego jak na razie gola jest Kamil Sabiłło. Na drugą odsłonę tego pojedynku wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

46

47
    Żółtą kartkę otrzymuje Trojak (Odra Opole).

54
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Trojak, na boisku pojawia się Czyżycki.

64
    Żółtą kartkę otrzymuje Timmermans (Odra Opole).

67
    Żółtą kartkę otrzymuje Sosnowski (Wigry Suwałki).

71
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Mikinic, na boisku pojawia się Wróblewski.

72
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Łapiński, na boisku pojawia się Gużewski.

73
    Żółtą kartkę otrzymuje Wypych (Odra Opole).

80
    Dziesięć minut pozostało do końca pojedynku w Suwałkach. Odra walczy, ale nie jest w stanie doprowadzić do wyrównania.

83
    Żółtą kartkę otrzymuje Król (Wigry Suwałki).

85
    Szymon Skrzypczak (Odra Opole) nie wykorzystał rzutu karnego.

86
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Sabiłło, na boisku pojawia się Piekarski.

90+2
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Sosnowski, na boisku pojawia się Diallo.

90+5

Mecz o sześć punktów zwyciężają gospodarze! Niezwykle ważny w kontekście utrzymania pojedynek zakończył się po myśli zawodników Wigier. Dziękuję za uwagę! (19:57:12)

Gole: 8. Sabiłło

Kartki:   67. Sosnowski (SUW), 83. Król (SUW) – 47. Trojak (ODO), 64. Timmermans (ODO), 73. Wypych (ODO)

Spudłowany karny!: 85. Skrzypczak (ODO), nietrafiony

Kąkolewski – Sołdecki, Aftyka, Sabiłło (86. Piekarski), Król, Matuszewski, Huertas, Łapiński (72. Gużewski), Najemski, Bartczak, Sosnowski (90+2. Diallo)