Polska – Gruzj 2:3 (koniec)
Polska
2:3 (2:1)
Gruzj
Czwartek 24.10.2019, 20:00 • Centrum Rekreacyjno-Sportowe, Zielona Góra • Reprezentacja Polski • 1. runda

Na dziś to tyle z zielonogórskiej hali CRS. Już jutro kolejny mecz naszych reprezentantów – o 20:00 podejmą oni Finlandię. Do usłyszenia! (21:52:27)

Po wyjściu na prowadzenie w drugiej połowie Gruzini wręcz "zamurowali" swoją bramkę. Biało-Czerwoni nie byli w stanie znaleźć na to recepty, choć atakowali do ostatnich sekund.

39:59
    Niecelnym strzałem Luteckiego kończy się to spotkanie.

39:56
    Jeszcze aut dla nas na połowie Gruzinów.

39:48
    Piąte przewinienie Polaków.

39:26
    Wzmógł się doping kibiców! Polacy wciąż napierają!

39:21
    Ponownie przyjezdni nie trafiają na pusto.

39:10
    Znów dobrze bronią się Gruzini.

38:43
    Niecelnie Zastawnik.

38:08
    Czujnie cofnął się Michał Kubik, przerywając lot piłki do pustej siatki.

37:29
    I znów pudło rywali na "pustaka". Tym razem strzelał Kupatadze.

36:55
    Kolejny niecelny strzał Gruzinów na naszą pustą bramkę.

35:44
    Atakujemy piątką w polu – w miejsce bramkarza gra Piotr Łopuch.

35:36
    Przerwa dla Błażeja Korczyńskiego.
    Faule: 4 – 4.

35:36
    Od dłuższego czasu to my prowadzimy grę, a Gruzini wyraźnie cofnęli się do defensywy.

34:45
    Faul Thalesa na Sebastianie Leszczaku.

34:22
    Gruzini mieli okazję do strzału z własnej połowy na pustą bramkę, ale przelobowali poprzeczkę.

32:51
    W boczną siatkę strzela Zastawnik.

Paweł

Gole: 12. Łopuch, 16. Zastawnik (kar.) – 9. Thales, 22. Fumasa, 23. Thales (kar.)

Kartki:   15. Kriezel (POL) – 26. Tophuria (GRU)

Polska: Nawrat (Kałuża) – Zastawnik, Lutecki, Pietruszko, Kriezel – Kubik (C), Spychalski, Lisowski, Gładczak, Łopuch, Solecki, Leszczak, Marek.
    Gruzj: Kupatadze (C) (Bukia) – Roninho, Thales, Sebiskveradze, Fumasa – Giorgaia, Tophuria, Kekelia, Todua, Jvarashvili, Chumburidze, Kurtanidze, Nikvashvili.

Sędziowie: Josip Barton (MKD), Farik Keco (BIH) – Cedric Pelissier (FRA)