Radomiak – Termalica 1:0 (koniec) | Jastrzębie – Olimpia G. 2:0 (koniec) | GKS T. – Warta 1:1 (koniec)
Zagłębie S. – Chojniczanka 3:3 (koniec)
Zagłębie Sosnowiec
3:3 (1:2)
Chojniczanka Chojnice
Sobota 26.10.2019, 18:00 • Stadion Ludowy, Sosnowiec • Fortuna 1 Liga • 15. kolejka

Dziękuje za śledzenie relacji live i zapraszam na kolejne na naszym portalu. (19:59:42)

Zagłębie Sosnowiec remisuje 3:3 z Chojniczanką Chojnice w meczu 15 kolejki Fortuna I ligi. Ten mecz obfitował w dużo zwrotów akcji. Trzy podyktowane rzuty karne, mocno agresywna gra obu drużyn i sześć bramek.

90+4
    Po 49 minutach kończy się druga połowa meczu Zagłębia Sosnowiec i Chojniczanki Chojnice.

90+1
    Nawotka podaje do Pawłowskiego, który zwodem ograł Paprzyckiego, ulozył sobie piłkę na prawej nodze i z strzelił z 20 metrów nad poprzeczką.

90
    Do drugiej połowy sędzia Złotnicki dolicza co najmniej 4 minuty.

87
    Kuzimski spudłował z kilkunastu metrów po wyrzucie z autu przez Paprzyckiego.

86
    Spiker zawodów rozśmieszył przed chwilą kibiców gospodarzy, komunikatem dla kibiców gości o pozostaniu w sektorze do około kilkunastu minut po zakończeniu spotkania, a jest ich dokładnie 3.

85
    Widać jednak, że to Zagłębie chce bardziej wygrać ten mecz niż Chojniczanka.

84
    Kilka fauli z obu stron w ostatnich minutach tego spotkania.

80
    Po chwili dwukrotnie Pawłowski przed szansą. Pierwsze uderzenie z trudem odbija Witan, a drugie kapitan Zagłębia uderza wysoko nad poprzeczką.

79
    Michalski ukarany za faul na Bilenkim.

79
    Szwed bliski wyprowadzenia Zagłębia na prowadzenie.

78
    Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Żukowski, na boisku pojawia się Rajch.

78
    Gol dla Zagłębia!
    PAWŁOWSKI pewnie wykorzystuje jedenastkę.

76
    Kolejny rzut karny dla Zagłębia Sosnowiec w dzisiejszym spotkaniu.

75
    Co raz częściej pod bramką gości melduje się Zagłębie, lecz na razie Witan broni te uderzenia.

73
    Małecki dwukrotnie próbował dośrodkować z prawej strony boiska, jednak przy drugiej próbie sędzia liniowy podnosi chorągiewkę.

72
    Żukowski mocno z około 20 metra, jednak wysoko nad bramką.

71
    Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Conejo, na boisku pojawia się Surdykowski.

Dawid Koza

Gole: 12. Piasecki, 54. Szwed, 78. Pawłowski – 6. Kuzimski, 27. Kuzimski, 58. Michalski

Kartki:   26. Szwed (SOS), 51. Seedorf (SOS) – 13. Mudra (CHO), 44. Conejo (CHO), 45+1. Żukowski (CHO), 79. Michalski (CHO)

Posiadanie piłki: 57 % : 43 %.
    Strzały celne: 15:8. Strzały niecelne: 5:6. Rzuty rożne: 6:8. Spalone: 3:3. Foule: 18:16.
    Zagłębie Sosnowiec: Perdijic – Nawotka, Kraczunow, Polczak, Grzelak, Szwed, Hołota, Mularczyk, Małecki, Pawłowski (C), Piasecki
    Zmiany: Stępniowski, Babiarz, Bilenkyi, Karbowy, Radkowski, Seedorf, Kieca, Stewart, Sych

Chojniczanka Chojnice: Witan – Obroćnik, Mudra, Michalski, Sylwestrzak (C), Drozdowicz, Paprzycki, Wolski, Żukowski, Conejo, Kuzimski
    Zmiany: Janukiewicz, Zitko, Surdykowski, Mikołajczak, Podgórski, Bartosiak, Rajch

Sędziowie: Mateusz Złotnicki – Michał Sobczak, Mikołaj Kostrzewa