Gorzów Wlkp. – Zagłębie L. 1:5 (koniec) | Rekord – Górnik Ł. 0:2 (koniec) | Błękitni – Sandecja 3:0 (koniec)
Radomiak – GKS T. 1:2 (koniec) | Resovia – Lech P. 0:4 (koniec) | Bytovia – Cracovia 2:3 (po dogrywce)
Miedź – Jastrzębie 1:0 (po dogrywce) | ŁKS – Górnik Z. 2:0 (koniec)
Rekord Bielsko-Biała
0:2 (0:0)
Górnik Łęczna
Wtorek 29.10.2019, 13:00 • Stadion Rekord, Bielsko-Biała • Fortuna Puchar Polski • 1/16 finału

Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i jednocześnie zapraszamy na pozostałe relacje na lajfach. Dobrego popołudnia! (14:53:09)

Nie było to porywające widowisko, jednak udało się znaleźć zwycięzcę. Zdecydowanie zasłużenie awans wywalcza Górnik Łęczna, który w miarę pewnie rozprawił się z Rekordem Bielsko-Biała. Gospodarze oczywiście powalczyli, lecz nie zdołali znaleźć sposobu na łęcznian, a dodatkowo dali sobie wbić dwa gole.

90+2

90+1
    Zmiana w drużynie Górnik Łęczna: z boiska schodzi Stasiak, pojawia się na nim Cielebąk.

90
    Gol dla Łęcznej!

Kapitalne wejście notuje IGOR KORCZAKOWSKI! W samej końcówce zmienia on wynik na 0:2 i tym samym prawdopodobnie zapewnia awans swojej drużynie!

84
    Zmiana w drużynie Górnik Łęczna: z boiska schodzi Wójcik, pojawia się na nim Korczakowski.

72
    Szansa na podwyższenie wyniku dla Stasiaka! Nie wykorzystuje jej on bowiem czujnie w bramce Żerdka!

68
    Nadal jesteśmy świadkami wyrównanego spotkania, jednak u przyjezdnych widać już większą pewność. Nie ma się co dziwić, w końcu mają korzystny wynik.

67
    Zmiana w drużynie Górnik Łęczna: z boiska schodzi Goliński, pojawia się na nim Lewandowski.

55

Wreszcie doczekaliśmy się bramki w tym spotkaniu! Jako pierwszy na listę strzelców wpisuje się PAWEŁ WOJCIECHOWSKI, który wykazał się sprytem w polu karnym przeciwników! 0:1!

53
    Żółtą kartkę otrzymuje Goliński (Górnik Łęczna).

46

Do przerwy nie padła ani jedna bramka w tym pucharowym starciu. Niestety poziom tego widowiska nie powala na kolana i mocno liczymy na to, że w drugich czterdziestu pięciu minutach czeka nas diametralna zmiana. Oba zespoły z pewnością muszą wziąć się poważnie do pracy.

45

32
    Nadal niewiele dzieje się na boisku w Bielsku-Białej. Zarówno jedni jak i drudzy mają problemy ze skonstruowaniem ciekawych akcji. Czy przed przerwą doczekamy się jakiś goli?

15
    Obie ekipy na razie badają się i nie forsują zbytnio tempa. Bez klarownych okazji bramkowych, więc czekamy na ciekawe wydarzenia.