Korona – Zagłębie L. | 1:0 (koniec) | | | Cracovia – Lechia | 1:0 (koniec) | | | Pogoń – Lech P. | 1:1 (koniec) |
Miedź – Radomiak | 3:1 (koniec) | | | Olimpia G. – Odra O. | 3:1 (koniec) | | | Termalica – Jastrzębie | 2:2 (koniec) |
Stal Rz. – Górnik Ł. | 0:1 (koniec) | | | Toruń – Znicz | 2:1 (koniec) | | | Legionovia – Olimpia E. | 2:2 (koniec) |
Polkowice – Gryf | 5:0 (koniec) | | | GKS K. – Stal S. W. | 2:1 (koniec) |
Concordia – Ursus | 1:0 (koniec) |
Bournemouth – Man Utd | 1:0 (koniec) | | | Arsenal – Wolves | 1:1 (koniec) | | | Aston Villa – Liverpool | 1:2 (koniec) |
Brighton – Norwich | 2:0 (koniec) | | | Man City – Southampton | 2:1 (koniec) | | | Sheffield Utd – Burnley | 3:0 (koniec) |
West Ham – Newcastle | 2:3 (koniec) | | | Watford – Chelsea | 1:2 (koniec) |
AS Roma – Napoli | 2:1 (koniec) | | | Bologna – Inter | 1:2 (koniec) | | | Torino – Juventus | 0:1 (koniec) |
RCD Espanyol – Valencia | 1:2 (koniec) | | | Levante – FC Barcelona | 3:1 (koniec) | | | Sevilla – Atletico | 1:1 (koniec) |
Real Madryt – Real Betis | 0:0 (koniec) |
Werder – Freiburg | 2:2 (koniec) | | | Borussia D. – Wolfsburg | 3:0 (koniec) | | | Eintracht – Bayern | 5:1 (koniec) |
Bayer – Borussia M. | 1:2 (koniec) | | | RB Lipsk – Mainz | 8:0 (koniec) | | | Union – Hertha | 1:0 (koniec) |
Olympique – Lille | 2:1 (koniec) | | | Amiens – Brest | 1:0 (koniec) | | | Angers – Strasbourg | 1:0 (koniec) |
Metz – Montpellier | 2:2 (koniec) | | | Toulouse – Lyon | 2:3 (koniec) |
Ołomuniec – Mlada | 2:2 (koniec) | | | Slavia – Banik | 4:0 (koniec) |
Nitra – Spartak T. | 1:0 (koniec) | | | Michalovce – Moravce-Vrable | 2:2 (koniec) | | | Dunajska – Sereď | 0:0 (koniec) |
Slovan – Senica | 2:0 (koniec) |
Konyaspor – Gençlerbirliği | 1:1 (koniec) | | | Alanyaspor – Basaksehir | 0:0 (koniec) | | | Trabzonspor – Göztepe | 0:1 (koniec) |
Antalyaspor – Besiktas | 1:2 (koniec) |
finał
DAC1904 Dunajska Streda
0:0
(0:0)
ŠKF Sereď
90+4
|
Koniec meczu.
(18:56:56)
|
|
Jakim wynikiem zakończy się to spotkanie? Wynik możesz obstawić u legalnego bukmachera PZBuk, który oferuje bonus powitalny 100% do 500 PLN! Kliknij tutaj i sprawdź szczegóły
|
||
90+1
|
Żółtą kartkę otrzymuje Cleber Silva Nascimento (ŠKF iClinic Sereď).
|
|
86
|
Zmiana w drużynie ŠKF iClinic Sereď: z boiska schodzi Adam Morong, na boisku pojawia się Dino Špehar.
|
|
82
|
Zmiana w drużynie DAC 1904 Dunajska Streda: z boiska schodzi Marko Divković, na boisku pojawia się Taiwo Abdulrahman.
|
|
77
|
Zmiana w drużynie ŠKF iClinic Sereď: z boiska schodzi Alex Iván, na boisku pojawia się Cleber Silva Nascimento.
|
|
72
|
Zmiana w drużynie DAC 1904 Dunajska Streda: z boiska schodzi Kristopher Vida, na boisku pojawia się Andrej Fábry.
|
|
63
|
Zmiana w drużynie ŠKF iClinic Sereď: z boiska schodzi Abdelaziz Metalsi, na boisku pojawia się Bankole Adekuoroye.
|
|
63
|
Żółtą kartkę otrzymuje Maj Rorič (ŠKF iClinic Sereď).
|
|
55
|
Żółtą kartkę otrzymuje Kristopher Vida (DAC 1904 Dunajska Streda).
|
|
46
|
Zmiana w drużynie DAC 1904 Dunajska Streda: z boiska schodzi Máté Vida, na boisku pojawia się Matej Oravec.
|
|
46
|
Druga połowa rozpoczęta.
|
|
45+2
|
Pierwsza połowa skończona.
|
|
40
|
Żółtą kartkę otrzymuje Máté Vida (DAC 1904 Dunajska Streda).
|
|
1
|
Mecz się właśnie rozpoczął.
|
|
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.
|
||
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.
|
Gole:
Sędziowie: Marhefka – Ferenc, Jekkel
Widownia: 6 887
Kartki: 40. M. Vida (DUN), 55. K. Vida (DUN) – 63. Rorič (SER), 90+1. Nascimento (SER)
Spudłowany karny!:
DAC1904 Dunajska Streda:
Jedlička – Davis, Beskorovajnyj, Kružliak, Rodolfo – M. Vida (46. Oravec) – Divković (82. Abdulrahman), Kalmár (C), Ronan, K. Vida (72. Fábry) – Ramírez.
Zmiany: Száraz – Malý, Oravec, Fábry, Šimčák, Abdulrahman, Čmelík.
Trener:
ŠKF Sereď: Iliev – T. Dabó, Ba, Hučko (C), Slaninka – Metalsi (63. Adekuoroye), Rorič – Morong (86. Špehar), Pankarićan, Iván (77. Nascimento) – Louka.
Zmiany: Penksa – Mečiar, Lukáčik, Adekuoroye, Dip Rapanelli, Nascimento, Špehar.
Trener:
Zmiany: Száraz – Malý, Oravec, Fábry, Šimčák, Abdulrahman, Čmelík.
Trener:
ŠKF Sereď: Iliev – T. Dabó, Ba, Hučko (C), Slaninka – Metalsi (63. Adekuoroye), Rorič – Morong (86. Špehar), Pankarićan, Iván (77. Nascimento) – Louka.
Zmiany: Penksa – Mečiar, Lukáčik, Adekuoroye, Dip Rapanelli, Nascimento, Špehar.
Trener:
Sędziowie: Marhefka – Ferenc, Jekkel
Widownia: 6 887