Armenia – Grecja | 0:1 (koniec) | | | Finlandia – Liechtenstein | 3:0 (koniec) | | | Norwegia – Wyspy Owcze | 4:0 (koniec) |
Dania – Gibraltar | 6:0 (koniec) | | | Szwajcaria – Gruzja | 1:0 (koniec) | | | Rumunia – Szwecja | 0:2 (koniec) |
Hiszpania – Malta | 7:0 (koniec) | | | Bośnia i Herc. – Włochy | 0:3 (koniec) |
Brazylia – Argentyna | 0:1 (koniec) | | | Węgry – Urugwaj | 1:2 (koniec) |
Widzew – Gryf | 4:0 (koniec) |
Cypr – Norwegia | 1:2 (koniec) | | | Rosja – Łotwa | 2:0 (koniec) | | | Bułgaria – Polska | 3:0 (koniec) |
Ukraina – Dania | 2:3 (koniec) | | | Austria – Kosowo | 4:0 (koniec) | | | Albania – Anglia | 0:3 (koniec) |
Serbia – Estonia | 6:0 (koniec) | | | Szkocja – Grecja | 0:1 (koniec) | | | Francja – Gruzja | 3:2 (koniec) |
Holandia – Czechy | 1:4 (koniec) |
finał
Norwegia
4:0
(2:0)
Wyspy Owcze
84
|
Zmiana w drużynie Norwegia: z boiska schodzi Sander Berge, na boisku pojawia się Fredrik Ulvestad.
|
|
78
|
Zmiana w drużynie Wyspy Owcze: z boiska schodzi Sölvi Vatnhamar, na boisku pojawia się Kaj Leo í Bartalsstovu.
|
|
78
|
Zmiana w drużynie Norwegia: z boiska schodzi Joshua King, na boisku pojawia się Tarik Elyounoussi.
|
|
71
|
Zmiana w drużynie Wyspy Owcze: z boiska schodzi Jóan Símun Edmundsson, na boisku pojawia się Klaemint Olsen.
|
|
71
|
Zmiana w drużynie Wyspy Owcze: z boiska schodzi Jóannes Bjartalid, na boisku pojawia się Árni Frederiksberg.
|
|
71
|
Zmiana w drużynie Norwegia: z boiska schodzi Markus Henriksen, na boisku pojawia się Mats Möller Daehli.
|
Gole:
4. Reginiussen (Selnaes), 8. Fossum (J. King), 62. Sörloth (Fossum), 65. Sörloth (Selnaes)
Posiadanie piłki: 63 % : 37 %.
Strzały celne: 6:1. Strzały niecelne: 5:1. Rzuty rożne: 11:2. Spalone: 0:0. Foule: 15:9.
Sędziowie: Jovič – Modrič, Radič (všichni CRO)
Widownia:
Kartki: 42. Baldvinsson (FAO), 86. K. Olsen (FAO)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 63 % : 37 %.
Strzały celne: 6:1. Strzały niecelne: 5:1. Rzuty rożne: 11:2. Spalone: 0:0. Foule: 15:9.
Norwegia:
Jarstein – Elabdellaoui (C), Ajer, Reginiussen, Aleesami – Fossum, S. Berge (84. Ulvestad), Henriksen (71. Möller Daehli), Selnaes – Sörloth, J. King (78. T. Elyounoussi).
Zmiany: Grytebust, Nyland – Möller Daehli, T. Elyounoussi, Hovland, Meling, Rosted, J. Svensson, Thorsby, Ulvestad.
Trener:
Wyspy Owcze: Nielsen – Faerö, Gregersen (C), Vatnsdal – Rólantsson, B. Olsen, Baldvinsson, Jónsson – Vatnhamar (78. Bartalsstovu), Edmundsson (71. K. Olsen), Bjartalid (71. Frederiksberg).
Zmiany: Gestsson, K. Joensen – Bartalsstovu, Danielsen, V. Davidsen, Egilsson, Eriksen, Frederiksberg, K. Olsen, Johannesen.
Trener:
Zmiany: Grytebust, Nyland – Möller Daehli, T. Elyounoussi, Hovland, Meling, Rosted, J. Svensson, Thorsby, Ulvestad.
Trener:
Wyspy Owcze: Nielsen – Faerö, Gregersen (C), Vatnsdal – Rólantsson, B. Olsen, Baldvinsson, Jónsson – Vatnhamar (78. Bartalsstovu), Edmundsson (71. K. Olsen), Bjartalid (71. Frederiksberg).
Zmiany: Gestsson, K. Joensen – Bartalsstovu, Danielsen, V. Davidsen, Egilsson, Eriksen, Frederiksberg, K. Olsen, Johannesen.
Trener:
Sędziowie: Jovič – Modrič, Radič (všichni CRO)
Widownia: