Wigry – Stal M. 0:3 (koniec) | Podbeskidzie – Chojniczanka 2:1 (koniec) | Miedź – Sandecja 1:3 (koniec)
Puszcza – Odra O. 1:2 (koniec)
Wigry Suwałki
0:3 (0:1)
Stal Mielec
Piątek 22.11.2019, 16:30 • Stadion Miejski, Suwałki • Fortuna 1 Liga • 19. kolejka

Pewne zwycięstwo Stali Mielec w Suwałkach i trzy punkty wędrują na konto gości. Bohaterem przyjezdnych Bartosz Nowak, który ustrzelił hattricka. Dziękuję za uwagę! (19:41:52)

90+3

90+2
    Gol dla Stali Mielec!
    Strzelcem bramki NOWAK.

85
    Do końca regulaminowego czasu gry pozostało pięć minut. Przyjezdni wznawiają grę od rzutu wolnego w środkowej części boiska.

84
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Żebrakowski, na boisku pojawia się Gużewski.

83
    Zmiana w drużynie Stal Mielec: z boiska schodzi Tomasiewicz, na boisku pojawia się Lisowski.

78
    Żółtą kartkę otrzymuje Nowak (Stal Mielec).

74
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa BARTOSZ NOWAK.

73
    Żółtą kartkę otrzymuje Najemski (Wigry Suwałki).

72
    Rzut karny dla przyjezdnych!

67
    Zmiana w drużynie Stal Mielec: z boiska schodzi Prokić, na boisku pojawia się Paluchowski.

64
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Aftyka, na boisku pojawia się Sabiłło.
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Sauczek, na boisku pojawia się Łapiński.

61
    Dużo częściej znajdują się przy piłce w ostatnich minutach gospodarze, ale w dalszym ciągu nie ma to przełożenia na wynik.

54
    Nieudane wykończenie akcji przez gospodarzy i od bramki wznowi grę Primel.

51
    Zmiana w drużynie Stal Mielec: z boiska schodzi Barisic, na boisku pojawia się Janoszka.

46
    Bez zmian w składach wyszły na drugą połowę obydwa zespoły.

46

Gol w pierwszej minucie i... później nic. Do przerwy Stal Mielec prowadzi w Suwałkach 1:0 po błyskawicznie zdobytej bramce. Na drugą odsłonę tego pojedynku wracamy za piętnaście minut, zostańcie z nami!

45

40
    Pięć minut do końca pierwszej połowy spotkania. Czy miejscowym uda się stworzyć groźniejszą akcję jeszcze przed przerwą?

34
    Na spalonym złapany został jeden z mielczan. Od rzutu wolnego Wigry.

24
    Ekipa z Suwałk dąży do wyrównania, ale brakuje jej skuteczności. Trzy rzuty różne mieli już gospodarze, ale nie przekłada się to na zagrożenia pod bramką rywali.

15
    Pierwszy kwadrans gry za nami. Znakomicie rozpoczął się mecz dla przyjezdnych. Szybko strzelony gol dał im dużo komfortu.

1
    Strzelcem bramki BARTOSZ NOWAK.

1

Protokół meczowy:

Wigry Suwałki:
    Balawejder – Aftyka, Ozga, Żebrakowski, Król, Matuszewski, Huertas, Najemski, Bartczak, Sosnowski, Sauczek
    Rezerwowi:
    Kąkolewski – Sołdecki, Sabiłło, Olszewski, Furst, Łapiński, Piekarski, Karankiewicz, Gużewski

Stal Mielec:
    Primel – Żyro, Urbańczyk, Prokić, Stasik, Nowak, Tomasiewicz, Bodzioch, Getinger (C), Bielak, Barisic
    Rezerwowi:
    Kiełpin – Seweryn, Mak, Janoszka, Sobczyk, Paluchowski, Lisowski

Damian Kos (Gdańsk).

Obie drużyny wygrały swojej poprzednie mecze. Jak będzie tym razem? Początek spotkania o godzinie 16:30, bądźcie z nami!

W dużo lepszej sytuacji w tabeli są przyjezdni. Stal z 32 punktami na koncie zajmuje czwartą lokatę, natomiast Wigry z dorobkiem 19 punktów plasują się na szesnastym miejscu.

Serdecznie zapraszam na zapis najważniejszych wydarzeń z meczu Fortuna 1. Ligi. Na inaugurację 19. kolejki w Suwałkach miejscowe Wigry zmierzą się ze Stalą Mielec.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 16:30 i będziemy informować o zmianach stanu..

Gole: 1. Nowak, 74. Nowak (kar.), 90+2. Nowak

Kartki:   73. Najemski (SUW) – 78. Nowak (SMI)

Balawejder – Aftyka (64. Sabiłło), Ozga, Żebrakowski (84. Gużewski), Król, Matuszewski, Huertas, Najemski, Bartczak, Sosnowski, Sauczek (64. Łapiński)