Red Dragons – GI Malepszy 2:2 (koniec) | Lubawa – Rekord 0:9 (koniec)
Red Dragons Pniewy
2:2 (1:1)
GI Malepszy Arth Soft Leszno
Poniedziałek 25.11.2019, 19:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Pniewy • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 10

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (20:47:23)

Bezkrólewie po derbach. Obie drużyny prowadziły, a na koniec dzielą się punktami. Pojedynek w Pniewach zakończył się rezultatem 2:2, a ostatniego gola w nim strzelił Gracjan Miałkas dla Red Dragons w przedostatniej minucie. Więcej kartek niż goli, jednak w końcówce było odrobina dramaturgii, a przede wszystkim dużo walki.

40:00

39:00
    Była przerwa na żądanie trenera gości.

38:49
    Gol dla Red Dragons!
    Strzelcem bramki GRACJAN MIAŁKAS.

Był słupek, był przedłużony rzut karny. GI Malepszy Futsal Leszno nie wykorzystał swoich szans na powiększenie prowadzenia i w przedostatniej minucie stracił gola. 2:2 i zostało bardzo mało czasu do końca derbów.

38:00
    Red Dragons Pniewy z wycofanym bramkarzem.

37:49
    Nie ma gola z przedłużonego rzutu karnego. Łukasz Błaszczyk interweniował nogami po płaskim uderzeniu Michała Bartnickiego.

37:48
    Łukasz Błaszczyk napomniany żółtą kartką za faul. Przedłużony rzut karny dla beniaminka.

36:40
    Ostatnie minuty tego spotkania i Red Dragons szukają klucza do bramki przeciwnika. Leszczyniacy jednak nieustępliwie w defensywie i pozostają na prowadzeniu.

35:00
    Ogromna szansa na trzeciego gola GI Malepszy Futsalu Leszno. Piłka odbiła się od słupka! Dobitka również nieskuteczna, dlatego wynik nadal na styku.

34:42
    Czwarty faul gości. Hubert Olszak kolejnym napomniany kartką zawodnikiem.

34:40
    GI Malepszy Futsal Leszno podostrzył grę w ostatnich minutach. Może sobie pozwolić na faulowanie w przeciwieństwie do przeciwników.

33:20
    Sprytne rozegranie rzutu wolnego. Michał Długosz mógł liczyć na asekurację aż trzech osłaniających bramkę GI Malepszy Futsalu Leszno kompanów z pola.

33:15
    Jarosław Radliński dostał żółtą kartkę za faul blisko pola bramkowego.

33:15
    Denerwują się kibice gospodarzy, bo i wynik niekorzystny i pozytywnych wrażeń od pół godziny efektywnego czasu gry niewiele.

32:32
    Przerwa na żądanie trenera.

31:35
    Piąty faul odgwizdany Red Dragonsom.

30:30
    Druga połowa za półmetkiem i leszczyniacy nie pozbywają się prowadzenia równie szybko jak pniewianie.

Gole: 2. Skrzypek, 39. Miałkas – 6. Bartnicki, 27. Olszak

Kartki:   24. Banasik (PNI), 27. Wachoński (PNI), 38. Błaszczyk (PNI) – 28. Kruszyński (LES), 34. Radliński (LES), 35. Olszak (LES)

Red Dragons Pniewy: Błaszczyk (Roj) – Skrzypek, Kubiak, Wachoński, Kostecki – Bukowy, Silagava, Hoły, Banasik, Miałkas, Gładyszewski, Bogaczyk.

GI Malepszy Arth Soft Leszno: Długosz (Bartkowiak) – Pietruszko, Bartnicki, Radliński, Wojciechowski – Niedźwiedzki, Synowiec, Molicki, Martin, Kruszyński, Witek, Rajmund Siecla, Olszak.

Sędziowie: Tokarewicz, Gwiazda – Frąk, Pawlicki