Resovia – ZAKSA | 2:3 (koniec) | | | Czarni – Jastrzębski | 1:3 (koniec) | | | GKS – MKS | 3:1 (koniec) |
Indykpol – Cuprum | 3:1 (koniec) | | | Trefl – BKS Visła | 3:2 (koniec) | | | Skra – Projekt | 3:1 (koniec) |
finał
Enea Czarni Radom
|
1 |
19 | 27 | 18 | 23 | ||
Jastrzębski Węgiel
|
3 |
25 | 25 | 25 | 25 |
Bartosz Biernacki
Czas meczu: 1:47 4. set: 0:26 |
|||
Czarni | Jastrzębski | ||
---|---|---|---|
4. set | Mecz | 4. set | |
Suma zdobytych punktów | |||
23 | 88 | 99 | 25 |
Najwiecej punktów z rzędu | |||
2 | 5 | 5 | 2 |
Piłki setowe | |||
0 | 2 | 7 | 3 |
Piłki meczowe | |||
0 | 0 | 3 | 3 |
Statystyki serwisu | |||
Asy ** | |||
0 | 0 | 0 | 0 |
Błędy serwisowe ** | |||
0 | 0 | 0 | 0 |
Punkty zdobyte przy serwisie | |||
5 / 23 22 % |
27 / 89 30 % |
37 / 98 38 % |
7 / 25 28 % |
Statystyki returnu | |||
Punkty zdobyte przy returnie | |||
18 / 25 72 % |
61 / 98 62 % |
62 / 89 70 % |
18 / 23 78 % |
Informacja dla statystyk | |||
** Liczba asów i błędów serwisowych podczas meczu jest nieoficjalna. |
Enea Czarni Radom:
Pajenk, Ostrowski, Kędzierski, Grzechnik, Boruch, Protopsaltis, Vincic, Filip, Firszt, Włodarczyk, Butryn, Sander, Masłowski (libero), Ruciak (libero).
Zmiany:
Trener:
Jastrzębski Węgiel:
Fromm, Margarido, Bucki, Konarski, Lyneel, Vigrass, Kampa, Depowski, Gladyr, Gruszczyński, Szalacha, Hain, Fornal, Cichosz, Rusek (libero), Janicki (libero), Popiwczak (libero).
Zmiany:
Trener:
Pajenk, Ostrowski, Kędzierski, Grzechnik, Boruch, Protopsaltis, Vincic, Filip, Firszt, Włodarczyk, Butryn, Sander, Masłowski (libero), Ruciak (libero).
Zmiany:
Trener:
Jastrzębski Węgiel:
Fromm, Margarido, Bucki, Konarski, Lyneel, Vigrass, Kampa, Depowski, Gladyr, Gruszczyński, Szalacha, Hain, Fornal, Cichosz, Rusek (libero), Janicki (libero), Popiwczak (libero).
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Mariusz Gadzina
Widownia:
Cerrad Enea Czarni Radom:
Pajenk, Ostrowski, Kędzierski, Grzechnik, Boruch, Protopsaltis, Vincic, Filip, Firszt, Włodarczyk, Butryn, Sander, Masłowski (libero), Ruciak (libero).
Jastrzębski Węgiel:
Fromm, Margarido, Bucki, Konarski, Lyneel, Vigrass, Kampa, Depowski, Gladyr, Gruszczyński, Szalacha, Hain, Fornal, Cichosz, Rusek (libero), Janicki (libero), Popiwczak (libero).
Sędziowie: Mariusz Gadzina.