Znicz – Resovia 2:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – Legionovia 1:2 (koniec) | Gryf – Stal S. W. 2:3 (koniec)
Bytovia – GKS K. 1:2 (koniec)
Znicz Pruszków
2:1 (0:0)
Resovia
Niedziela 01.12.2019, 12:30 • Stadion Piłkarski MZOS Znicz, Pruszków • 2. Liga • 20. kolejka

Mecz walki, w którym lepsi okazali się gracze Znicza! Gospodarze nie byli lepszym zespołem w tym meczu, ale na pewno skuteczniejszym i to popłaciło. Trzy oczka zostają w Pruszkowie!

Dziękujemy Państwu za śledzenie relacji live i zapraszamy na inne transmisje. Do usłyszenia! (14:26:19)

90+4

90+3
    Żółtą kartkę otrzymuje Misztal (Znicz Pruszków).

90+3
    Strzał z dystansu jednego z rzeszowian. Piłka mija bramkę gospodarzy. Pół minuty do końca meczu.

90+2
    Rzut rożny dla Resovii. Jedna z ostatnich szans dla "Pasów"!

90+1
    Ależ było blisko! Praktycznie z linii bramkowej wybijają futbolówkę zawodnicy Znicza!

90
    Druga połowa spotkania potrwa trzy minuty dłużej. 180 sekund nadziei dla rzeszowian.

89
    Żółtą kartkę otrzymuje Daniel (Resovia). Pewnie za jakieś protesty w kierunku sędziego.

87
    Dośrodkowanie Kubowicza z głębi pola. Piłka wybijają gospodarze i ruszają z kontrą! Praktycznie w sytuacji sam na sam był gracz Znicza, ale lepszy w tej sytuacji Daniel!

87
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Zjawiński, na boisku pojawia się Suchanek.

86
    Było blisko! Piłka po główce zawodnika gości poszybowała tuż obok słupka!

85
    Fatalna próba z dystansu zawodnika Resovii. Mijają kolejne cenne sekundy.

84
    Żółtą kartką ukarany został również trener Resovii – Szymon Grabowski. Rzeszowianie protestowali w związku ze złą ich zdaniem decyzją arbitra.

84
    Żółtą kartkę otrzymuje Płatek (Resovia).

82
    Około dziesięć minut pozostało do zakończenia spotkania. Czy Znicz utrzyma korzystny wynik? Atakuje Resovia i różnie może się zakończyć ten mecz.

81
    Próbował z szesnastego metra Szymon Feret. Był jednak naciskany przez rywala i to nie był udany strzał.

80
    Bardzo groźny strzał zza pola karnego jednego z gości! Z trudem odbija futbolówkę Misztal!

78
    Zepchnięci do głębokiej defensywy gospodarze. Zobaczymy, czy dzięki tej taktyce uda się dowieźć trzy oczka do końca meczu pruszkowianom.

77
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Moskwik, na boisku pojawia się Obst.