Znicz – Resovia 2:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – Legionovia 1:2 (koniec) | Gryf – Stal S. W. 2:3 (koniec)
Bytovia – GKS K. 1:2 (koniec)
Znicz Pruszków
2:1 (0:0)
Resovia
Niedziela 01.12.2019, 12:30 • Stadion Piłkarski MZOS Znicz, Pruszków • 2. Liga • 20. kolejka

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:30.

Przed nami ostatnie jesienne spotkania II ligi. Będziemy z Państwem w Pruszkowie. Miejscowy Znicz podejmie Resovię.

Już po rozegranych sobotnich meczach Znicz plasuje się na dwunastej pozycji w stawce. Podopieczni Piotra Mosóra mają na swoim koncie 24 oczka. Przewaga pruszkowian nad strefą spadkową wynosi zatem tylko dwa punkty.

W zdecydowanie lepszym położeniu jest Resovia. "Pasy" nie mają już szans zimować na miejscu bezpośrednio premiowanym awansem, jednak mogą zmniejszyć swoją stratę do prowadzącej dwójki oraz powiększyć przewagę nad czwartym w tabeli GKS-em Katowice. Obecnie podopieczni Szymona Grabowskiego mają na swoim koncie 38 oczek.

Obie ekipy mierzyły się ze sobą podczas trzeciej serii spotkań. Zdecydowanie lepsza okazała się wtedy Resovia. "Pasy" pewnie triumfowały na własnym boisku 3:0.

Ciekawe zapowiada się niedzielny mecz w Pruszkowie. Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa na relację live z tego starcia od godziny 12:30 jedynie na lajfach. Do usłyszenia!

Znicz Pruszków: Misztal – Bochenek, Rybak, Zjawiski, Machalski, Moskwik, Drobnak, Baran, Rackiewicz, Tarnowski, Nojszewski.

Resovia: Daniel – Mikulec, Zalepa, Kubowicz, Geniec – Płatek, Domoń, Kaliniec, Adamski, Feret, Świderski.

Sędziowie: Dawid Bukowczan (Żywiec).

1

1
    Pierwszy gwizdek arbitra. Spotkanie zaczynają podopieczni Szymona Grabowskiego.

1
    Już w pierwszych minutach groźnie zaatakowała Resovia. "Pasy" zaczynają od rzutu roznego.

2
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzał jeden z gości. Bodajże był to Zalepa. Piłka poszybowała obok słupka.

4
    Wyrzut z autu w pole karne Znicza. Faulował tam zawodnik Resovii i to gospodarze zaczynają od rzutu wolnego.

5
    Dośrodkowanie w pole karne Resovii. Lekkie zamieszanie w szesnastce, ale ostatecznie goście oddalili niebezpieczeństwo.

7
    Spokojna interwencja Wojciecha Daniela po wrzuceniu piłki w szesnastkę.

8
    Dobra okazja dla gości! Praktycznie w sytuacji sam na sam z Misztalem był jeden z graczy Resovii. Posłał jednak piłkę nad poprzeczką!

9
    Patrząc na pierwsze minuty meczu w Pruszkowie można wysnuć tezę, że to przyjezdni będą dyktować warunki gry. Znicz będzie czekał na kontry.

12
    Tak jak wspominaliśmy wcześniej. Lekka przewaga po stronie Resovii.

14
    Faulował w akcji ofensywnej Adamski. Zaczyna od rzutu wolnego Znicz.

15
    Centrują rzeszowianie z prawej flanki, jednak Znicz oddala niebezpieczeństwo.

16
    Jeszcze jedna centra z prawej strony, ale tym razem nieudana. Wznowi grę z piątego metra Misztal.

17
    Teraz po nieudanej akcji gospodarzy grę od bramki wznowi Wojciech Daniel.

18
    Zakiwał się Wojciech Daniel i nie chcąc bardziej ryzykować wybił futbolówkę za linię boczną boiska.

19
    Niezła akcja Adamskiego na lewym skrzydle. Po jego zagraniu wzdłuż szesnastki piłkę na korner wybijają pruszkowianie.

20
    Było niebezpiecznie po centrze z rzutu rożnego, jednak jeden z graczy Znicza był faulowany.

20
    Paweł Tarnowski zdecydował się na strzał z około 25. metrów. Piłka poszybowała obok słupka i grę wznowi Daniel.

21
    Piłkę po wrzutce Bochenka wybijają przyjezdni. Korner dla Znicza Pruszków.

22
    Ruszyli z szybką akcją rzeszowianie, ale gracze Znicza przerwali grę wybiciem piłki za linię boczną.

24
    Mocne zagranie Bochenka w pole karne Resovii. Goście wybijają piłke na korner.

25
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Machalskiego główkował jeden z gospodarzy, ale piłka poszybowała obok słupka. Zaczyna z piątego metra Daniel.

27
    Powoli do głosu dochodzą gracze Znicza. Ostatnie minuty należą do pruszkowian.

28
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego pewnie interweniuje Wojciech Daniel.

29
    Na uwolnienie zagrali teraz zawodnicy Znicza. Przy piłce Daniel i Resovia konstruuje atak pozycyjny.

30
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego Płatka. Gospodarze wybijają piłkę. Dochodzi do niej jeden z graczy Resovii i uderza, ale tylko obok bramki.

32
    Bardzo ładne zagranie piętką Rafała Mikulca, ale później mniej udanie podał Radosław Adamski.

33
    Faulowany przy linii bocznej boiska był Marcin Bochenek. Zaczyna od rzutu wolnego Znicz. Okazja na wrzucenie piłki w pole karne rywala.

34
    Centra Machalskiego praktycznie prosto w ręce dobrze ustawionego Daniela.

35
    Po akcji rzeszowian pewnie interweniuje Piotr Misztal, który złapał piłkę.

37
    Sporo stałych fragmentów gry oglądamy w dzisiejszym meczu, ale niewiele okazji bramkowych. Praktycznie w ogóle. Nie może się podobać spotkanie w Pruszkowie.

39
    Po dośrodkowaniu z prawej flanki wysoka piłka w pole karne Znicza. Udana interwencja Misztala.

40
    Mało oglądamy w tym meczu składnych akcji. Większość z nich jest kończona dośrodkowaniem ze skrzydła w pole karne. Piłka najczęściej pada łupem bramkarzy.

41
    Ryzykownie przepuścił teraz piłkę do golkipera Zalepa. Czyhał na futbolówkę już zawodnik Znicza, ale Daniel okazał się jednak szybszy.

44
    Powoli zbliżamy się do zakończenia pierwszej połowy spotkania. Zanosi się na bezbramkowy remis do przerwy.

45

Pierwsza połowa spotkania za nami. Niemrawe widowisko w Pruszkowie. "Typowy mecz walki". Miejmy nadzieję, że kolejne trzy kwadranse będą ciekawsze.

46

46
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Rackiewicz, na boisku pojawia się Pyrka.

46
    Zmiana w drużynie Resovia: z boiska schodzi Adamski, na boisku pojawia się Krykun.

46
    Dośrodkowanie z prawej flanki Bochenka. Pewna interwencja Wojciecha Daniela.

48
    Na początku drugiej połowy dłużej w posiadaniu piłki utrzymują się gracze Znicza.

50
    Uderzenie zza pola karnego Płatka. Próba została zablokowana. Resovia dalej przy piłce.

51
    Po dośrodkowaniu z głębi pola główkował Świderski, ale faulował przy tym defensora Znicza Pruszków.

52
    Dobra interwencja Rafała Mikulca, który blokuje dośrodkowanie zawodnika Znicza.

53
    Płaskie dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Resovii. Zaczyna z piątego metra Daniel.

54
    Jeszcze jeden rzut rożny dla gospodarzy. Piłkę na korner wybił Mikulec.

55
    Gol dla Znicza!
    Strzelcem bramki KAROL NOJSZEWSKI.

Gospodarze obejmują prowadzenie! Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne. Tam piłka spadła pod nogi Nojszsewskiego, który precyzyjnym uderzeniem przy słupku wpakował futbolówkę do siatki.

56
    To mogła być szybka odpowiedź Resovii, ale po uderzeniu Fereta zdołał udanie interweniować Misztal.

58
    Strzelcem bramki DARIUSZ ZJAWIŃSKI.

Jest już 2:0! Dariusz Zjawiński pokonuje Wojciecha Daniela. Rzeszowianie w wielkich opałach!

62
    Być może na jakieś roszady zdecyduje się trener gości – Szymon Grabowski. Na podłamanych wyglądają teraz rzeszowianie.

63
    Próbował uderzenia zza pola karnego jeden z zawodników "Pasów", ale ten strzał został zablokowany.

65
    Starają się atakować gracze Resovii, jednak kompletnie nie mają pomysłu na rozmontowanie defensywy Znicza.

67
    Dośrodkowanie Fereta z prawej flanki jest blokowane. Korner dla Resovii.

68
    Po dośrodkowaniu próbował uderzać Świderski, ale był w ciężkiej sytuacji i nie trafił czysto w futbolówkę.

69
    Zmiana w drużynie Resovia: z boiska schodzi Świderski, na boisku pojawia się Gancarczyk.

71
    Gol dla Resovii!
    Strzelcem bramki GRZEGORZ PŁATEK.

Jest kontaktowy gol dla rzeszowian! Po zagraniu z prawej flanki z siódmego metra pakuje piłkę do siatki Płatek! Będą jeszcze emocje w tym spotkaniu.

73
    Uderzenie Szymona Fereta zza pola karnego. Udaną interwencją popisał się Piotr Misztal.

74
    Dośrodkowanie z prawej flanki Mateusza Geńca blokowane. Resovia po chwili ponownie przy piłce.

75
    Długie zagranie w pole karne, ale nie była to udana próba. Zaczyna z piątego metra Misztal.

76
    Zmiana w drużynie Resovia: z boiska schodzi Domoń, na boisku pojawia się Makowski.

77
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Moskwik, na boisku pojawia się Obst.

78
    Zepchnięci do głębokiej defensywy gospodarze. Zobaczymy, czy dzięki tej taktyce uda się dowieźć trzy oczka do końca meczu pruszkowianom.

80
    Bardzo groźny strzał zza pola karnego jednego z gości! Z trudem odbija futbolówkę Misztal!

81
    Próbował z szesnastego metra Szymon Feret. Był jednak naciskany przez rywala i to nie był udany strzał.

82
    Około dziesięć minut pozostało do zakończenia spotkania. Czy Znicz utrzyma korzystny wynik? Atakuje Resovia i różnie może się zakończyć ten mecz.

84
    Żółtą kartkę otrzymuje Płatek (Resovia).

84
    Żółtą kartką ukarany został również trener Resovii – Szymon Grabowski. Rzeszowianie protestowali w związku ze złą ich zdaniem decyzją arbitra.

85
    Fatalna próba z dystansu zawodnika Resovii. Mijają kolejne cenne sekundy.

86
    Było blisko! Piłka po główce zawodnika gości poszybowała tuż obok słupka!

87
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Zjawiński, na boisku pojawia się Suchanek.

87
    Dośrodkowanie Kubowicza z głębi pola. Piłka wybijają gospodarze i ruszają z kontrą! Praktycznie w sytuacji sam na sam był gracz Znicza, ale lepszy w tej sytuacji Daniel!

89
    Żółtą kartkę otrzymuje Daniel (Resovia). Pewnie za jakieś protesty w kierunku sędziego.

90
    Druga połowa spotkania potrwa trzy minuty dłużej. 180 sekund nadziei dla rzeszowian.

90+1
    Ależ było blisko! Praktycznie z linii bramkowej wybijają futbolówkę zawodnicy Znicza!

90+2
    Rzut rożny dla Resovii. Jedna z ostatnich szans dla "Pasów"!

90+3
    Strzał z dystansu jednego z rzeszowian. Piłka mija bramkę gospodarzy. Pół minuty do końca meczu.

90+3
    Żółtą kartkę otrzymuje Misztal (Znicz Pruszków).

90+4

Mecz walki, w którym lepsi okazali się gracze Znicza! Gospodarze nie byli lepszym zespołem w tym meczu, ale na pewno skuteczniejszym i to popłaciło. Trzy oczka zostają w Pruszkowie!

Dziękujemy Państwu za śledzenie relacji live i zapraszamy na inne transmisje. Do usłyszenia! (14:26:19)