Vancouver – Buffalo | 6:5 (po dogrywce) | | | Detroit – Pittsburgh | 3:5 (koniec) | | | Tampa – San Jose | 7:1 (koniec) |
Florida – Columbus | 4:1 (koniec) | | | Boston – Colorado | 1:4 (koniec) | | | Carolina – Minnesota | 6:2 (koniec) |
St. Louis – Toronto | 2:5 (koniec) | | | Nashville – New Jersey | 6:4 (koniec) | | | Dallas – NY Islanders | 3:1 (koniec) |
Calgary – Los Angeles | 4:3 (koniec) | | | Winnipeg – Anaheim | 3:2 (koniec) | | | Florida – San Jose | 5:1 (koniec) |
Czerepowiec – Jarosław | 2:3 (2:3 po rz. karnych) | | | Niżniekamsk – Saławat | 1:2 (koniec) | | | Omsk – Bars | 3:0 (koniec) |
Din. Mińsk – CSKA Moskwa | 2:5 (koniec) |
finał
Nieftiechimik Niżniekamsk
1:2
(0:0, 0:0, 1:2)
Saławat Jułajew Ufa
52:50
|
Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Eduard Gimatov – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
52:45
|
Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Jonas Enlund – 2 min., trzymanie).
|
|
49:57
|
Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Denis Kazionov – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
45:11
|
Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Timur Chafizov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
17:15
|
Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Stanislav Garejev – 2 min., trzymanie).
|
Składy i statystyki:
53. Chajrullin (An. Sergejev, P. Kulikov) – 46. Gimatov (Larsen, Sošnikov), 56. Kartajev (Omark)
Sędziowie: Ansons, Fraňo – Ponamarenko, Černyšov
Widownia: 4472
Spudłowany karny!:
Nieftiechimik Niżniekamsk:
Šaryčenkov (Barulin) – An. Sergejev (A), Šaripzjanov, Bryncev, Aťušov (A), S. Zacharčuk (C), Pajgin, Volgin – Denis Kazionov, Šiksatdarov, Z. Mitchell – P. Kulikov, Černikov, Chajrullin – Enlund, Berglund, Chafizov – Padakin, Čivilev, Chisamutdinov – Šarifjanov.
Zmiany:
Trener:
Saławat Jułajew Ufa: Karejev (Metsola) – A. Semjonov, Larsen, Arzamascev, Ar. Sergejev, Pašnin, S. Garejev, Lisovec – Amirov, Omark (C), Sošnikov (A) – Gimatov, M. Majorov, Burmistrov (A) – Kugryšev, V. Žarkov, Kadějkin – Soloduchin, Alalykin, Kuzmin – Kartajev.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Saławat Jułajew Ufa: Karejev (Metsola) – A. Semjonov, Larsen, Arzamascev, Ar. Sergejev, Pašnin, S. Garejev, Lisovec – Amirov, Omark (C), Sošnikov (A) – Gimatov, M. Majorov, Burmistrov (A) – Kugryšev, V. Žarkov, Kadějkin – Soloduchin, Alalykin, Kuzmin – Kartajev.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Ansons, Fraňo – Ponamarenko, Černyšov
Widownia: 4472