APOEL – Sevilla 1:0 (koniec) | Basel – Trabzonspor 2:0 (koniec) | Cluj – Celtic 2:0 (koniec)
Dynamo Kij. – Lugano 1:1 (koniec) | Kopenhaga – Malmo 0:1 (koniec) | Eintracht – Vitoria 2:3 (koniec)
Getafe – FK Krasnodar 3:0 (koniec) | Karabach – Dudelange 1:1 (koniec) | Linz – Sporting 3:0 (koniec)
PSV – Rosenborg 1:1 (koniec) | Rennes – Lazio 2:0 (koniec) | Standard – Arsenal 2:2 (koniec)
AS Roma – Wolfsberger 2:2 (koniec) | RCD Espanyol – CSKA Mos. 0:1 (koniec) | Porto – Feyenoord 3:2 (koniec)
Gent – Ołeksandrija 2:1 (koniec) | Łudogorec – Ferencvaros 1:1 (koniec) | Man Utd – Alkmaar 4:0 (koniec)
Borussia M. – Basaksehir 1:2 (koniec) | Rangers – Young Boys 1:1 (koniec) | Slovan – Braga 2:4 (koniec)
Wolfsburg – Saint-Étienne 1:0 (koniec) | Wolves – Besiktas 4:0 (koniec) | Partizan – FK Astana 4:1 (koniec)
Standard Liège
2:2 (0:0)
Arsenal F.C.
Czwartek 12.12.2019, 18:55 • Stade Maurice Dufrasne, Liège • Liga Europy UEFA • Grupa F

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (21:08:38)

Posiadanie piłki: 47% : 53%.
    Strzały na bramkę: 4:6.
    Strzały niecelne: 1:5.
    Rzuty rożne: 5:5.
    Spalone: 2:0.
    Faule: 17:9.

Po przerwie padły gole i to sporo. Warto było poczekać na nie w pierwszej połowie. Standard Liege wyszedł na dwubramkowe prowadzenie i nie dopuszczał przeciwnika we własne pole karne. Arsenal FC potrafił jednak obudzić się, zareagować i doprowadzić do remisu 2:2. Standard odpadł z Ligi Europy w nieprzyjemnych dla siebie okolicznościach. Arsenal FC pozostał na pierwszym miejscu w grupie.

90+2

90
    Doliczone dwie minuty.

88
    Jedno trafienie da awans gospodarzom. To dlatego, że Vitoria sensacyjnie wyszła na prowadzenie 3:2 w meczu na wyjeździe z Eintrachtem Frankfurt.

85
    Zmiana w drużynie Arsenal F.C.: z boiska schodzi Emile Smith-Rowe, na boisku pojawia się Pierre-Emerick Aubameyang.

85
    Zmiana w drużynie Standard Liège: z boiska schodzi Selim Amallah, na boisku pojawia się Maxime Lestienne.

83
    Interesująca druga połowa i nadal nie wiadomo, która drużyna zakończy fazę grupową Ligi Europy z kompletem punktów. Najbardziej prawdopodobny jest ich podział.
    81. Bukayo Saka (ARS) - 2:2

81
    Gol dla Arsenalu!
    Strzelcem bramki BUKAYO SAKA.

Denerwują się na siebie gospodarze, ponieważ w kilka minut stracili dwubramkowe prowadzenie. Najważniejszym zawodnikiem ostatniego kwadransa został Bukayo Saka, który dołożył gola do wcześniejszej asysty. Po wymianie podań z Gabrielem Martinellim przymierzył z kilkunastu metrów na 2:2. Mocne przyspieszenie przedstawiciela Premier League.
    78. Alexandre Lacazette (ARS) - 2:1

78
    Strzelcem bramki ALEXANDRE LACAZETTE.

Arsenal FC ugasił mały pożar. Alexandre Lacazette poszedł na przebój, ominął defensorów z Liege i główkował z metra do siatki po dośrodkowaniu Bukayo Saki z lewego skrzydła. Zabrakło zdecydowania zarówno Arnaudowi Bodartowi, jak i środkowym obrońcom Standardu.

77
    Zmiana w drużynie Arsenal F.C.: z boiska schodzi Ainsley Maitland-Niles, na boisku pojawia się Calum Chambers.

75
    Rzut wolny dla zespołu ze stolicy Anglii. Dwa mury ustawione przez przeciwne ekipy. David Luiz strzelił z tego stałego fragmenty gry wyraźnie za wysoko.

73
    Standard Liege stara się pomóc szczęściu i jeszcze szuka sposobu na strzelenie trzeciego gola. Obrońcy Arsenalu musieli popracować po dośrodkowaniach.

71
    Standard Liege potrzebuje dwóch bramek, żeby odrobić stratę do Arsenalu po przegranym 0:4 meczu w Londynie.

Gole: 47. Bastien, 69. Amallah – 78. A. Lacazette, 81. Saka

Posiadanie piłki: 47 % : 53 %.
    Strzały celne: 4:6. Strzały niecelne: 1:5. Rzuty rożne: 5:5. Spalone: 2:0. Foule: 17:9.
    Standard Liège: Bodart – Fai, Vanheusden, Laifis, Goreux – M. Carcela-González, Bastien, Amallah (85. Lestienne), Cimirot, M'Poku (C) – Emond (46. Avenatti).
    Zmiany: J-F. Gillet – Vojvoda, Lavalée, Lestienne, Boljević, Cop, Avenatti.

Arsenal F.C.: Martinez – Papastathópoulos (69. Martinelli), David Luiz, Mavropanos – Maitland-Niles (77. Chambers), Willock, Guendouzi, Saka – Nelson, A. Lacazette (C), Smith-Rowe (85. Aubameyang).
    Zmiany: Leno – Chambers, Martinelli, Aubameyang, Medley, Olayinka, John-Jules.

Sędziowie: Andreas Ekberg (Szwecja)