Everton – Arsenal 0:0 (koniec) | Aston Villa – Southampton 1:3 (koniec) | Bournemouth – Burnley 0:1 (koniec)
Brighton – Sheffield Utd 0:1 (koniec) | Newcastle – Crystal Palace 1:0 (koniec) | Norwich – Wolves 1:2 (koniec)
Man City – Leicester 3:1 (koniec)
Manchester City
3:1 (2:1)
Leicester City
Sobota 21.12.2019, 18:30 • Etihad Stadium, Manchester • Angielska Premier League • Runda 18

90+2
    Dla bezpieczeństwa schodzi z boiska De Bruyne. Na jego pozycję wchodzi na ostatnie kilka minut Aguero.

89
    Druga roszada w ekipie "The Citizens". W miejsce Sterlinga pojawia się Foden.

81
    Pierwsza zmiana w ekipie "Obywateli". Za Gundogana wchodzi Rodri.

78
    Ostatnie przemeblowanie w ekipie "Lisów". Na ławkę siada Tielemans, a kilkanaście minut dostaje Praet.

70
    Drugie przemeblowanie w drużynie "Lisów". Swój niemrawy występ kończy Ayoze Perez, a okazję dostaje Gray.

65
    Pierwsza zmiana w zespole gości. Za kontuzjowanego Barnesa pojawia się Albrighton.

Mateusz Nyka

Gole: 31. Mahrez, 43. Gündoğan (kar.), 71. Jesus – 22. Vardy

Kartki:   61. De Bruyne (MAC), 72. Gündoğan (MAC) – 35. Söyüncü (LEC), 52. Ndidi (LEC)

Posiadanie piłki: 63 % : 37 %.
    Strzały celne: 12:2. Strzały niecelne: 7:3. Rzuty rożne: 6:0. Spalone: 1:3. Foule: 14:9.