Florida – Dallas | 7:4 (koniec) | | | New Jersey – Washington | 3:6 (koniec) | | | NY Rangers – Toronto | 3:6 (koniec) |
Edmonton – Pittsburgh | 2:5 (koniec) | | | Buffalo – Los Angeles | 3:2 (koniec) | | | NY Islanders – Anaheim | 5:6 (1:2 po rz. karnych) |
Minnesota – Winnipeg | 0:6 (koniec) |
Kunlun – Niżny Nowogród | 2:7 (koniec) | | | Władywostok – Din. Mińsk | 5:1 (koniec) | | | Czelabińsk – Niżniekamsk | 2:1 (po dogrywce) |
Jarosław – Czerepowiec | 3:2 (koniec) | | | Helsinki – Din. Ryga | 5:3 (koniec) | | | Bars – Novosibirsk | 0:3 (koniec) |
Omsk – Saławat | 2:1 (koniec) |
koniec po dogrywce
Traktor Czelabińsk
2:1
(1:0, 0:0, 0:1 - 1:0)
Nieftiechimik Niżniekamsk
61:35
|
Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Andrej Sergejev – 2 min., trzymanie).
|
|
44:42
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (Nick Bailen – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
41:08
|
Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Stěpan Zacharčuk – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
|
|
36:56
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (Nick Bailen – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
10:49
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (Vitalij Menšikov – 2 min., uderzanie).
|
|
08:24
|
Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Pavel Padakin – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
Składy i statystyki:
6. Virtanen (Calof, Kosov), 63. Sedlák – 60. Chajrullin (Berglund)
Sędziowie: Ovčinnikov, Cyplakov – Gordenko, Sazonov
Widownia:
Spudłowany karny!:
Traktor Czelabińsk:
Fedotov (S. Galimov) – Virtanen, Bailen, Kalinin, Sergijenko, Menšikov, Karpuchin, S. Těreščenko – Sedlák, Calof, Kosov – Karlin, Avcin, Ščerbak – Fatějev, N. Komarov, Malychin – Tridčikov, Šarov, Zajcev – Stěpanov.
Zmiany:
Trener:
Nieftiechimik Niżniekamsk: Barulin (Šaryčenkov) – R. Murphy, Aťušov, Šaripzjanov, Bryncev, An. Sergejev, S. Zacharčuk, Pajgin – White, Z. Mitchell, Chisamutdinov – Černikov, P. Kulikov, Chajrullin – Enlund, Padakin, Berglund – Šiksatdarov, Denis Kazionov, Šarifjanov – Chafizov.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Nieftiechimik Niżniekamsk: Barulin (Šaryčenkov) – R. Murphy, Aťušov, Šaripzjanov, Bryncev, An. Sergejev, S. Zacharčuk, Pajgin – White, Z. Mitchell, Chisamutdinov – Černikov, P. Kulikov, Chajrullin – Enlund, Padakin, Berglund – Šiksatdarov, Denis Kazionov, Šarifjanov – Chafizov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Ovčinnikov, Cyplakov – Gordenko, Sazonov
Widownia: