Dallas – Calgary | 1:5 (koniec) | | | Detroit – Arizona | 2:5 (koniec) | | | San Jose – Vegas | 1:3 (koniec) |
Toronto – Carolina | 8:6 (koniec) | | | Minnesota – Calgary | 3:0 (koniec) |
Chabarowsk – Din. Mińsk | 4:3 (koniec) | | | Władywostok – Niżny Nowogród | 0:5 (koniec) | | | Kunlun – Jekaterynburg | 1:4 (koniec) |
Czerepowiec – Czelabińsk | 2:4 (koniec) | | | Saławat – Bars | 4:3 (po dogrywce) |
finał
Admirał Władywostok
0:5
(0:2, 0:1, 0:2)
Torpedo Niżny Nowogród
57:16
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Donat Stalnov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
56:52
|
Kara dla Admirał Władywostok (Shawn Lalonde – 2 min., trzymanie).
|
|
41:55
|
Kara dla Admirał Władywostok (Jurij Kozlovskij – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).
|
|
36:44
|
Kara dla Admirał Władywostok (Konstantin Glazačev – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
35:47
|
Kara dla Admirał Władywostok (Ivan Miščenko – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
10:30
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Arťom Aljajev – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
04:54
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Arťom Aljajev – 2 min., zahaczanie).
|
Składy i statystyki:
1. Šenfeld (Schroeder, Rattie), 10. Rattie (Schroeder, Šenfeld), 29. Smolin (Orlov, Szczechura), 44. Orlov (Aljajev, D. Iljin), 45. Smolin (Stalnov)
Sędziowie: Gusev, Sergejev – Golovljov, Savenkov
Widownia:
Spudłowany karny!:
Admirał Władywostok:
Krasotkin (45. Truškov) – Lalonde, Almqvist, A. Osipov, Miščenko, Ugolnikov, Kozlovskij, Želdakov, Bobrjašov – Vicharev, Ljungh, Bakoš – V. Butuzov, J. Petrov, Pilipenko – K. Voronin, Mereskin, Glazačev – Konnov, Drobin, Lisin.
Zmiany:
Trener:
Torpedo Niżny Nowogród: Lindbäck (Tichomirov) – Mišarin, Orlov, Ch. Genoway, Zborovskij, Aljajev, Volčenkov, Minejev – Rattie, Schroeder, Šenfeld – Verjajev, D. Iljin, Bočarov – Urakov, Szczechura, Šachvorostov – Smolin, Počivalov, Stalnov.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Torpedo Niżny Nowogród: Lindbäck (Tichomirov) – Mišarin, Orlov, Ch. Genoway, Zborovskij, Aljajev, Volčenkov, Minejev – Rattie, Schroeder, Šenfeld – Verjajev, D. Iljin, Bočarov – Urakov, Szczechura, Šachvorostov – Smolin, Počivalov, Stalnov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Gusev, Sergejev – Golovljov, Savenkov
Widownia: