Dallas – Calgary | 1:5 (koniec) | | | Detroit – Arizona | 2:5 (koniec) | | | San Jose – Vegas | 1:3 (koniec) |
Toronto – Carolina | 8:6 (koniec) | | | Minnesota – Calgary | 3:0 (koniec) |
Chabarowsk – Din. Mińsk | 4:3 (koniec) | | | Władywostok – Niżny Nowogród | 0:5 (koniec) | | | Kunlun – Jekaterynburg | 1:4 (koniec) |
Czerepowiec – Czelabińsk | 2:4 (koniec) | | | Saławat – Bars | 4:3 (po dogrywce) |
finał
Severstal Czerepowiec
2:4
(0:1, 1:1, 1:2)
Traktor Czelabińsk
49:38
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (Jegor Fatějev – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz + 10 min. kara indywidualna, niesportowe zachowanie).
|
|
43:32
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (Andrew Calof – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
28:33
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (Nikita Komarov – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
17:07
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (Dmitrij Kalinin – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
13:15
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Ilja Chochlov – 2 min., zahaczanie).
|
|
05:54
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (Arťom Borodkin – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).
|
|
02:39
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Dmitrij Markovin – 2 min., zahaczanie).
|
Składy i statystyki:
37. Kapustin (Chochlov, Trubačjov), 46. Kapustin (Geraskin, Kudako) – 15. Karlin (Avcin, S. Těreščenko), 26. Fatějev (Isajev, N. Komarov), 49. S. Těreščenko (Karpuchin, Calof), 60. N. Komarov (Fedotov)
Sędziowie: Lavrentěv, Kuljov – Bitjukov, Sysujev
Widownia: 3 036
Spudłowany karny!:
Severstal Czerepowiec:
Podjapolskij (Chakimov) – Chochlov, Makejev, Baldajev, Khabarov, Kudako, N. Chlystov, Rogov – Kodola, Jakimov (A), J. Morozov – Vovčenko, Trubačjov (C), Petunin – J. Jakovlev, Kapustin, Geraskin – J. Bodrov, Markovin, Monachov (A) – A. Alexejev.
Zmiany:
Trener:
Traktor Czelabińsk: Fedotov (S. Galimov) – Bailen, Kalinin (C), S. Těreščenko, Karpuchin, Borodkin, Menšikov (A), Isajev – Calof, Kosov, Sedlák (A) – Karlin, Avcin, Ščerbak – N. Komarov, Fatějev, Malychin – Šarov, Stěpanov, Tridčikov – Zajcev.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Traktor Czelabińsk: Fedotov (S. Galimov) – Bailen, Kalinin (C), S. Těreščenko, Karpuchin, Borodkin, Menšikov (A), Isajev – Calof, Kosov, Sedlák (A) – Karlin, Avcin, Ščerbak – N. Komarov, Fatějev, Malychin – Šarov, Stěpanov, Tridčikov – Zajcev.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Lavrentěv, Kuljov – Bitjukov, Sysujev
Widownia: 3 036