Chabarowsk – Niżny Nowogród | 2:0 (koniec) | | | Władywostok – Jekaterynburg | 1:2 (po dogrywce) | | | Kunlun – Din. Mińsk | 2:1 (koniec) |
Novosibirsk – Sp. Moskwa | 0:5 (koniec) | | | Barys – Sankt Petersburg | 2:6 (koniec) | | | Czerepowiec – Soczi | 4:2 (koniec) |
Niżniekamsk – Bars | 2:1 (1:0 po rz. karnych) | | | CSKA Moskwa – Dyn. Moskwa | 0:3 (koniec) | | | Omsk – Czelabińsk | 1:3 (koniec) |
finał
Barys Nur-Sultan
2:6
(2:3, 0:3, 0:0)
SKA Sankt Petersburg
Składy i statystyki:
1. Ohtamaa (Ševčenko), 13. Makljukov (Blacker, R. Starčenko) – 4. Lehterä (Tkačjov), 4. Zub (Jakupov, Kagarlickij), 12. Zub (Jakupov, Kagarlickij), 26. Jakupov (Kagarlickij, Kuzmenko), 29. Tokranov (Tkačjov, Bengtsson), 38. Zub (Ketov, Tkačjov)
Sędziowie: Sidorenko, Soin – Berseňjov, Judin
Widownia: 6 230
Spudłowany karny!:
Barys Nur-Sultan:
H. Karlsson (12. Pasquale) – Ohtamaa, Makljukov, Metalnikov, Dietz, Šalapov, Blacker, Orechov – Akolzin, Boyd, Ševčenko – Valk, Knight, Videll – Michajlis, R. Starčenko, Šesťakov – Petuchov, Paňukov, Sagadejev – Asetov.
Zmiany:
Trener:
SKA Sankt Petersburg: Melničuk (Hellberg) – A. Bělov, Bengtsson, Zubarev, Zub, Ožiganov, Tokranov, Zemčonok – Tkačjov, Lehterä, Barabanov – Kemppainen, Kagarlickij, Jakupov – Karpov, M. Aaltonen, Kuzmenko – Kablukov, Burdasov, Švec-Rogovoj – Ketov.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
SKA Sankt Petersburg: Melničuk (Hellberg) – A. Bělov, Bengtsson, Zubarev, Zub, Ožiganov, Tokranov, Zemčonok – Tkačjov, Lehterä, Barabanov – Kemppainen, Kagarlickij, Jakupov – Karpov, M. Aaltonen, Kuzmenko – Kablukov, Burdasov, Švec-Rogovoj – Ketov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Sidorenko, Soin – Berseňjov, Judin
Widownia: 6 230
Strzelcem bramki JORI LEHTERÄ. Asysta Vladimir A. Tkačjov.
Strzelcem bramki ARŤOM ZUB. Asysta Nail Jakupov, Dmitrij Kagarlickij.
Strzelcem bramki ARŤOM ZUB. Asysta Nail Jakupov, Dmitrij Kagarlickij.
Strzelcem bramki NAIL JAKUPOV. Asysta Dmitrij Kagarlickij, Andrej Kuzmenko.
Strzelcem bramki VASILIJ TOKRANOV. Asysta Vladimir A. Tkačjov, Lukas Bengtsson.
Strzelcem bramki ARŤOM ZUB. Asysta Jevgenij Ketov, Vladimir A. Tkačjov.