Chabarowsk – Niżny Nowogród | 2:0 (koniec) | | | Władywostok – Jekaterynburg | 1:2 (po dogrywce) | | | Kunlun – Din. Mińsk | 2:1 (koniec) |
Novosibirsk – Sp. Moskwa | 0:5 (koniec) | | | Barys – Sankt Petersburg | 2:6 (koniec) | | | Czerepowiec – Soczi | 4:2 (koniec) |
Niżniekamsk – Bars | 2:1 (1:0 po rz. karnych) | | | CSKA Moskwa – Dyn. Moskwa | 0:3 (koniec) | | | Omsk – Czelabińsk | 1:3 (koniec) |
finał
Severstal Czerepowiec
4:2
(2:2, 1:0, 1:0)
HK Soczi
56:52
|
Kara dla HK Soczi (Robert Rosén – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
50:25
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Anton Sizov – 2 min., trzymanie).
|
|
37:37
|
Kara dla HK Soczi (Andrej Altybarmakjan – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
32:20
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Bogdan Jakimov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
28:23
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Nikita Makejev – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
21:21
|
Kara dla HK Soczi (Pavel Makarenko – 2 min., zahaczanie).
|
|
19:32
|
Kara dla HK Soczi (Dmitrij Archipov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
09:47
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Ilja Chochlov – 2 min., zahaczanie).
|
|
07:40
|
Kara dla HK Soczi (Oleg Pogorišnyj – 2 min., uderzanie).
|
|
01:58
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Vadim Kudako – 2 min., zahaczanie).
|
Składy i statystyki:
7. Kodola (Khabarov, Petunin), 10. J. Morozov (J. Jakovlev, Kudako), 38. J. Jakovlev (Geraskin, Kudako), 43. Petunin (Khabarov, Vovčenko) – 12. R. Rosén (Ellis, Strömwall), 16. J. Alexandrov (Lugin, Collins)
Sędziowie: Kuljov, Spirin – Gorděnko, Maximovskij
Widownia: 2621
Spudłowany karny!:
Severstal Czerepowiec:
Podjapolskij (Chakimov) – Chochlov, Makejev, Khabarov, Baldajev, Kudako, N. Chlystov, Sizov, M. Kalašnikov (C) – Trubačjov (A), Jakimov (A), Monachov – Petunin, Kodola, Vovčenko – Geraskin, J. Jakovlev, Kapustin – J. Morozov, Chipchura, A. Alexejev.
Zmiany:
Trener:
HK Soczi: Šikin (Nalimov) – Ellis, Bertilsson, Pogorišnyj, A. Petrov (A), K. Vorobjov, J. Alexandrov, Abrosimov, K. Koževnikov – Strömwall, R. Rosén, Altybarmakjan (A) – Šmeljov (C), Collins, Lugin – Starkov, Makarenko, Leščenko – Mosaljov, Archipov, Vyglazov.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
HK Soczi: Šikin (Nalimov) – Ellis, Bertilsson, Pogorišnyj, A. Petrov (A), K. Vorobjov, J. Alexandrov, Abrosimov, K. Koževnikov – Strömwall, R. Rosén, Altybarmakjan (A) – Šmeljov (C), Collins, Lugin – Starkov, Makarenko, Leščenko – Mosaljov, Archipov, Vyglazov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Kuljov, Spirin – Gorděnko, Maximovskij
Widownia: 2621