FC Reiter – Lubawa 1:6 (koniec) | Clearex – GI Malepszy 4:0 (koniec) | Rekord – Piast 5:1 (koniec)
Jelcz-Laskowice – PA Nova Gliwice 3:3 (koniec) | Zduńska Wola – Jagiellonia 6:3 (koniec) | AZS UŚ – Red Dragons 1:2 (koniec)
Rekord Bielsko-Biała
5:1 (2:0)
Piast Gliwice
Sobota 11.01.2020, 18:00FOGO Futsal Ekstraklasa • 14. kolejka

Pewna wygrana bielszczan. Ci w drugiej połowie nie dali szans rywalom i zdecydowanie zwyciężyli w dzisiejszym meczu. (19:40:25)

40
    Żółtą kartkę otrzymuje Groszak (Piast Gliwice).

39
    Tutaj raczej już niewiele się zmieni. Glwiiczanie mimo to nadal grają wysoko pressingiem.

38
    A teraz poprzeczka po uderzeniu jednego z gospodarzy!

38
    Surmiak na prawej formie boiska, jednak jego strzał z ostrego kąta zablokowany.

37
    Wciąż Piast w natarciu. Piłka krąży po obwodzie pola karnego, ale na razie Rekord w defensywie.

36
    Teraz w odpowiedzi Budniak na lewej stronie, ale świetnie w bramce golkiper gości.

35
    Szadurski z dystansu, jednak świetnie w bramce Nawrat.

35
    Agresywny pressing Piasta. Na razie jednak niewiele z tego wynika.

34
    Teraz akcja gości, jednak uderzenie Szadurskiego wybronione przez Nawrata.

33
    Gol dla Rekordu!
    KAMIL SURMIAK wykorzystuje pustą bramkę rywali i po przechwycie strzela z własnej połowy!

33
    Solecki strzela, ale zostaje zablokowany. Po chwili kolejna alcja gości, jednak strzał z ostrego kąta niecelny.

32
    Gol dla Piasta!
    Grzywa na lewo dogrywa do RAFAŁA FRANZA, a ten pewnym strzałem pokonuje golkipera gospodarzy.

32
    Sołecki próbuje swoich sił z dystansu, jednak jego uderzenie okazuje się nieudane.

31
    Czas dla trenera gospodarzy.

31
    Kolejny raz pusta bramka gości. Z własnej połowy uderza Popławski, ale nad poprzeczką.

30
    Niedokładne dogranie gości do przodu i znów bielszczanie w posiadaniu piłki.

29
    Bielszczanie już mają sporą przewagę. Piast jeszcze szuka swoich możliwości bramkowych.