Ottawa – Montreal | 1:2 (po dogrywce) | | | Philadelphia – Tampa | 0:1 (koniec) | | | Washington – New Jersey | 1:5 (koniec) |
NY Islanders – Boston | 2:3 (po dogrywce) | | | Carolina – Los Angeles | 2:0 (koniec) | | | St. Louis – NY Rangers | 5:2 (koniec) |
Chicago – Anaheim | 4:2 (koniec) | | | Vegas – Columbus | 0:3 (koniec) | | | Calgary – Edmonton | 4:3 (koniec) |
San Jose – Dallas | 2:1 (koniec) | | | Winnipeg – Nashville | 0:1 (koniec) | | | Minnesota – Vancouver | 1:4 (koniec) |
Detroit – Buffalo | 1:5 (koniec) |
Władywostok – Bars | 5:1 (koniec) | | | Barys – Jarosław | 4:3 (po dogrywce) | | | Saławat – Din. Ryga | 5:0 (koniec) |
Czelabińsk – Soczi | 2:3 (0:2 po rz. karnych) | | | CSKA Moskwa – Jekaterynburg | 2:3 (0:1 po rz. karnych) | | | Niżniekamsk – Podolsk | 2:3 (koniec) |
Sankt Petersburg – Dyn. Moskwa | 2:1 (po dogrywce) | | | Din. Mińsk – Sp. Moskwa | 1:5 (koniec) |
finał
Nieftiechimik Niżniekamsk
2:3
(0:1, 1:1, 1:1)
Witiaź Podolsk
Składy i statystyki:
38. Porjadin (Šiksatdarov, White), 53. Pajgin (Bryncev, P. Kulikov) – 17. Makejev, 24. Varfolomejev (P. Černov), 44. Q. Howden (Mojsejev)
Sędziowie: Ovčinnikov, Odinš – Gorděnko, Ponamarenko
Widownia: 3251
Spudłowany karny!:
Nieftiechimik Niżniekamsk:
Barulin (Šaryčenkov) – R. Murphy, Rjasenskij, Bryncev, Šaripzjanov, S. Zacharčuk, Aťušov, Pajgin – White, Berglund, Porjadin – Padakin, Enlund, Chajrullin – Denis Kazionov, P. Kulikov, Černikov – Šiksatdarov, Chisamutdinov, Šarifjanov – Grošev.
Zmiany:
Trener:
Witiaź Podolsk: I. Ježov (Kočetkov) – Vorobej, Jeřábek, V. Lajunen, Pylenkov, Golovkov, Jevsejenkov, Katičev – Makejev, Mojsejev, Q. Howden – Byvalcev, Jo. Nättinen, Grebenščikov – P. Černov, Varfolomejev, Laričev – Petrakov, D. Kvartalnov, Arťuchin.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Witiaź Podolsk: I. Ježov (Kočetkov) – Vorobej, Jeřábek, V. Lajunen, Pylenkov, Golovkov, Jevsejenkov, Katičev – Makejev, Mojsejev, Q. Howden – Byvalcev, Jo. Nättinen, Grebenščikov – P. Černov, Varfolomejev, Laričev – Petrakov, D. Kvartalnov, Arťuchin.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Ovčinnikov, Odinš – Gorděnko, Ponamarenko
Widownia: 3251
Strzelcem bramki ALEXEJ MAKEJEV.
Strzelcem bramki PAVEL VARFOLOMEJEV. Asysta Pavel Černov.
Strzelcem bramki PAVEL PORJADIN. Asysta Ildar Šiksatdarov, Matt White.
Strzelcem bramki QUINTON HOWDEN. Asysta Danila Mojsejev.
Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Damir Šaripzjanov – 2 min., symulacja).
Strzelcem bramki ZIJAT PAJGIN. Asysta Alexandr Bryncev, Pavel Kulikov.
Kara dla Witiaź Podolsk (Igor Golovkov – 2 min., nadmierna ostrość w grze).