Legia – Nyiregyhaza Spartacus 3:1 (koniec) | ŁKS – Zoria 0:1 (koniec) | Cracovia – Partizan 1:1 (koniec)
Wisła K. – FK Sileks 1:1 (koniec) | Wisła Pł. – Slovan 0:3 (koniec) | Górnik Z. – AS Trencin 3:1 (koniec)
Piast – Łudogorec 2:0 (koniec) | Legia – FK Vozdovac 1:0 (koniec) | Lech P. – Astra 0:0 (koniec)
Korona – Olimpik 0:2 (koniec) | Teplice – Śląsk 2:1 (koniec)
Górnik Zabrze
3:1 (1:0)
AS Trencin
Środa 22.01.2020, 14:30 • Stadion im. Ernesta Pohla, Zabrze • Spotkania towarzyskie

90
    Koniec meczu. (16:26:34)

86
    Gol dla Trencinu!

84
    Gol dla Górnika Zabrze!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa KAMIL ZAPOLNIK..

76
    Zmiana w drużynie Górnik Zabrze: z boiska schodzi Ściślak, na boisku pojawia się Manneh.

52

46

45

28
    Zmiana w drużynie Górnik Zabrze: z boiska schodzi Kopacz, na boisku pojawia się Ściślak.

18
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa IGOR ANGULO..

1

Dzisiejszy mecz będzie czwartym sparingiem podczas zimowych przygotowań Górnika. W poprzednich polski klub zainkasował jedno zwycięstwo, remis oraz porażkę.

11.01. Górnik Zabrze – Banik Ostrava 2:1 (Ryczkowski, Koj)
    18.01. Górnik Zabrze – Diósgyőri VTK 1:1 (Wolsztyński)
    18.01. Górnik Zabrze – Diósgyőri VTK 2:1 (Sekulić)

Witamy. Mecz rozpocznie się o 14:30 i będziemy informować o zmianach stanu..

Mateusz

Gole: 18. Angulo (kar.), 52. Zapolnik (kar.), 84. Zapolnik (kar.)

Górnik Zabrze: I połowa: Chudy – Sekulić, Paluszek, Bochniewicz, Janza, Matuszek, Kopacz, Jirka, Wolsztyński, Jimenez, Angulo.

II połowa: Loska – Pawłowski, Wiśniewski, Koj, Gryszkiewicz, Matras, Bainović, Zapolnik, Ściślak, Rostkowski, Krawczyk.

Zmiany: Manneh, Bauza, Eizenchart, Kobylarczyk, Lukoszek.