Warta – ZAKSA | 0:3 (koniec) | | | Skra – BKS Visła | 3:0 (koniec) | | | GKS – Indykpol | 3:2 (koniec) |
Radomka – Budowlani | 3:2 (koniec) | | | Rysice – Wisła | 3:0 (koniec) | | | Energa – PTPS | 2:3 (koniec) |
finał
MOYA Radomka Radom
|
3 |
25 | 25 | 29 | 20 | 15 | ||
Grot Budowlani Łódź
|
2 |
23 | 23 | 31 | 25 | 11 |
Bartosz Biernacki
Czas meczu: 2:14 5. set: 0:18 |
|||
Radomka | Budowlani | ||
---|---|---|---|
5. set | Mecz | 5. set | |
Suma zdobytych punktów | |||
15 | 112 | 113 | 11 |
Najwiecej punktów z rzędu | |||
5 | 5 | 5 | 3 |
Piłki setowe | |||
1 | 6 | 6 | 0 |
Piłki meczowe | |||
1 | 3 | 0 | 0 |
Statystyki serwisu | |||
Asy ** | |||
0 | 0 | 0 | 0 |
Błędy serwisowe ** | |||
0 | 0 | 0 | 0 |
Punkty zdobyte przy serwisie | |||
7 / 14 50 % |
45 / 110 41 % |
48 / 115 42 % |
4 / 12 33 % |
Statystyki returnu | |||
Punkty zdobyte przy returnie | |||
8 / 12 67 % |
67 / 115 58 % |
65 / 110 59 % |
7 / 14 50 % |
Informacja dla statystyk | |||
** Liczba asów i błędów serwisowych podczas meczu jest nieoficjalna. |
MOYA Radomka Radom:
Julietta Lazcano, Klaudia Laskowska, Izabela Bałucka, Marharyta Azizova, Sonia Kubacka, Oliwia Bałuk, Renata Biała, Paulina Zaborowska, Emilia Mucha, Majka Szczepańska-Pogoda, Veronica Jones-Perry, Agata Witkowska (libero), Anna Bodasińska (libero).
Zmiany:
Trener:
Grot Budowlani Łódź:
Julia Nowicka, Małgorzata Śmieszek, Charlotte Leys, Julia Twardowska, Anastasiya Kraiduba, Jaroslava Pencova, Gabriela Maciągowski, Agata Babicz, Paulina Bałdyga, Anna Lewandowska, Anna Bączyńska, Karolina Garstka (libero), Maria Stenzel (libero).
Zmiany:
Trener:
Julietta Lazcano, Klaudia Laskowska, Izabela Bałucka, Marharyta Azizova, Sonia Kubacka, Oliwia Bałuk, Renata Biała, Paulina Zaborowska, Emilia Mucha, Majka Szczepańska-Pogoda, Veronica Jones-Perry, Agata Witkowska (libero), Anna Bodasińska (libero).
Zmiany:
Trener:
Grot Budowlani Łódź:
Julia Nowicka, Małgorzata Śmieszek, Charlotte Leys, Julia Twardowska, Anastasiya Kraiduba, Jaroslava Pencova, Gabriela Maciągowski, Agata Babicz, Paulina Bałdyga, Anna Lewandowska, Anna Bączyńska, Karolina Garstka (libero), Maria Stenzel (libero).
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Bartłomiej Baniak
Widownia:
E.Leclerc Radomka Radom:
Julietta Lazcano, Klaudia Laskowska, Izabela Bałucka, Marharyta Azizova, Sonia Kubacka, Oliwia Bałuk, Renata Biała, Paulina Zaborowska, Emilia Mucha, Majka Szczepańska-Pogoda, Veronica Jones-Perry, Agata Witkowska (libero), Anna Bodasińska (libero).
Grot Budowlani Łódź:
Julia Nowicka, Małgorzata Śmieszek, Charlotte Leys, Julia Twardowska, Anastasiya Kraiduba, Jaroslava Pencova, Gabriela Maciągowski, Agata Babicz, Paulina Bałdyga, Anna Lewandowska, Anna Bączyńska, Karolina Garstka (libero), Maria Stenzel (libero).
Sędziowie: Bartłomiej Baniak.