Dallas – Toronto | 3:5 (koniec) | | | Washington – Nashville | 4:5 (koniec) | | | Anaheim – Arizona | 4:2 (koniec) |
Edmonton – Calgary | 3:4 (0:1 po rz. karnych) | | | Los Angeles – Tampa | 2:4 (koniec) | | | San Jose – Vancouver | 2:5 (koniec) |
Barys – Niżniekamsk | 2:1 (koniec) | | | Jekaterynburg – Din. Mińsk | 6:5 (po dogrywce) | | | Magnitogorsk – Helsinki | 3:4 (po dogrywce) |
Czelabińsk – Kunlun | 3:1 (koniec) | | | Jarosław – Niżny Nowogród | 5:0 (koniec) | | | Dyn. Moskwa – Din. Ryga | 5:2 (koniec) |
Sankt Petersburg – Omsk | 1:0 (po dogrywce) | | | Soczi – Czerepowiec | 3:0 (koniec) |
finał
Lokomotiw Jarosław
5:0
(4:0, 1:0, 0:0)
Torpedo Niżny Nowogród
56:08
|
Kara dla Lokomotiw Jarosław (Alexandr Svitov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
45:00
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Sergej Zborovskij – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
45:00
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Denis Barancev – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
37:24
|
Kara dla Lokomotiw Jarosław (Alexandr Polunin – 2+2 min, niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
15:09
|
Kara dla Lokomotiw Jarosław (Alexandr Svitov – 2 min., zahaczanie).
|
Składy i statystyki:
4. Čerepanov (J. Averin), 13. Polunin (Tkačjov, Markov), 14. Lander (S. Da Costa), 20. Polunin (Svitov, Rafikov), 25. Tkačjov (Polunin, S. Da Costa)
Sędziowie: Akuzovskij, Beljajev – Ivanov, Sazonov
Widownia: 6 562
Spudłowany karny!:
Lokomotiw Jarosław:
Konovalov (Lazušin) – M. Osipov, Čerepanov, Savčenko, Markov, Nakládal, Rafikov, Kronwall (C), Misjul – Tkačjov, S. Da Costa, Polunin – Iljenko, Lander, Beljajev – Kajumov, Kovalenko, Alexejev – Svitov, J. Averin, Kraskovskij.
Zmiany:
Trener:
Torpedo Niżny Nowogród: Tichomirov (21. Lindbäck) – Orlov, Barancev (C), Ch. Genoway, Zborovskij, Mišarin, Aljajev – D. Iljin, Šenfeld, Žafjarov – Shore, Bočarov, Belevič – Urakov, Szczechura, Verjajev – Šachvorostov, Gončaruk, Počivalov.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Torpedo Niżny Nowogród: Tichomirov (21. Lindbäck) – Orlov, Barancev (C), Ch. Genoway, Zborovskij, Mišarin, Aljajev – D. Iljin, Šenfeld, Žafjarov – Shore, Bočarov, Belevič – Urakov, Szczechura, Verjajev – Šachvorostov, Gončaruk, Počivalov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Akuzovskij, Beljajev – Ivanov, Sazonov
Widownia: 6 562