Raków – Żalgiris 2:0 (koniec) | Piast – Celje 1:2 (koniec) | Zagłębie L. – Beroe 3:0 (koniec)
Wisła K. – Dinamo Tb. 3:2 (koniec) | Jagiellonia – Wolfsberger 2:3 (koniec)
Wisła Kraków
3:2 (0:0)
Dinamo Tbilisi
Czwartek 30.01.2020, 14:00 • Stadion Miejski im. Henryka Reymana, Kraków • Spotkania towarzyskie • Mecz towarzyski

80
    Zmiana w drużynie Wisła Kraków: z boiska schodzi Błaszczykowski, na boisku pojawia się Szot.

71
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa BŁASZCZYKOWSKI..

66
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa KAPANADZE..

60
    Strzelcem bramki BUKSA.

57
    Zmiana w drużynie Wisła Kraków: z boiska schodzi Brożek, na boisku pojawia się Buksa.

46

45

36
    Groźne sytuacje w ostatnich minutach stwarzało Dynamo, jak na razie Wiśle dopisuje szczęście.

25
    Po 25 minutach dalej 0-0 na tablicy wyników. Oba zespoły miały już swoje sytuacje, ale na razie dobrze grają bramkarze.

1
    Wisła przedstawia swoją jedenastkę:

Wisła Kraków zagra w czwartek dwa ostatnie mecze kontrolne podczas zgrupowania w Turcji. O 14:00 zmierzy się z Dinamo Tbilisi, liderem gruzińskiej ekstraklasy. Grali oni także w kwalifikacjach do Ligi Europy, ale odpadli w trzeciej fazie po dwumeczu z Feyenoordem.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 14:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Maria Wyrzykowska

Gole: 60. Buksa, 71. Błaszczykowski (kar.), 90. Hebert – 66. Kapanadze (kar.), 86. Mekvabishvili

Wisła Kraków: Buchalik – Sadlok, Klemenz, Burliga, Hebert – Basha, Błaszczykowski, Żukow, Wojtkowski, Savicević – Brożek