NY Rangers – Detroit | 4:2 (koniec) | | | Pittsburgh – Philadelphia | 4:3 (po dogrywce) | | | Ottawa – Washington | 3:5 (koniec) |
Carolina – Vegas | 3:4 (koniec) | | | Winnipeg – Boston | 1:2 (koniec) | | | Edmonton – St. Louis | 4:2 (koniec) |
Anaheim – Tampa | 3:4 (koniec) | | | NY Islanders – Vancouver | 3:4 (po dogrywce) | | | Buffalo – Columbus | 2:1 (po dogrywce) |
Montreal – Florida | 4:0 (koniec) |
Novosibirsk – Din. Mińsk | 3:2 (koniec) | | | Barys – Omsk | 4:3 (koniec) | | | Magnitogorsk – Jekaterynburg | 2:3 (koniec) |
Jarosław – Helsinki | 5:0 (koniec) | | | Bars – Din. Ryga | 2:0 (koniec) | | | Niżny Nowogród – Czerepowiec | 5:0 (koniec) |
Soczi – Podolsk | 5:4 (koniec) | | | Sp. Moskwa – Dyn. Moskwa | 0:4 (koniec) |
finał
Torpedo Niżny Nowogród
5:0
(1:0, 3:0, 1:0)
Severstal Czerepowiec
45:56
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Sergej Zborovskij – 2 min., zahaczanie).
|
|
40:55
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Nikita Makejev – 2 min., uderzanie).
|
|
18:10
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Anton Volčenkov – 2 min., zahaczanie).
|
|
05:18
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (2 min. – nadmierna ilość zawodników na lodzie).
|
Składy i statystyki:
8. Barancev (Szczechura, Aljajev), 22. Belevič (Šenfeld, Zborovskij), 25. Barancev (Rattie, Shore), 29. Žafjarov (Shore, Rattie), 58. Urakov (Verjajev)
Sędziowie: Kuljov, Judakov – Galimov, Galovljov
Widownia:
Spudłowany karny!:
Torpedo Niżny Nowogród:
Lindbäck (Tichomirov) – Orlov, Barancev, Ch. Genoway, Zborovskij, Aljajev, Volčenkov, Minejev – Žafjarov, Shore, Rattie – Bočarov, Belevič, Šenfeld – Verjajev, D. Iljin, Urakov – Gončaruk, Szczechura, Šachvorostov – Počivalov.
Zmiany:
Trener:
Severstal Czerepowiec: Šugajev (25. Chakimov) – Makejev, Chochlov, Khabarov, Kinrade, A. Kulda, Kudako, Baldajev – Monachov, Jakimov, Liška – Geraskin, Trubačjov, J. Morozov – Markovin, Kodola, Petunin – Čižikov, J. Bodrov, A. Alexejev – Nevolin.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Severstal Czerepowiec: Šugajev (25. Chakimov) – Makejev, Chochlov, Khabarov, Kinrade, A. Kulda, Kudako, Baldajev – Monachov, Jakimov, Liška – Geraskin, Trubačjov, J. Morozov – Markovin, Kodola, Petunin – Čižikov, J. Bodrov, A. Alexejev – Nevolin.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Kuljov, Judakov – Galimov, Galovljov
Widownia: