18 25 23 26 13
ENEA PTPS Piła
3
25 23 25 24 15
Piątek 07.02.2020, 20:30 • Arena Legionowo, Legionowo • Tauron Liga • 18. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (23:15:58)

Enea PTPS Piła zwyciężyła 3:2 z DPD Legionovią Legionowo w zaciętej konfrontacji pełnej niejednoznacznych zwrotów akcji i nerwów. Z czasem siatkarki rozwinęły skrzydła, a kiedy do interesujących wymian ciosów dołożyły dramaturgię, mieliśmy widowisko trzymające w napięciu do ostatnich minut. Ostatecznie nie mogło się to skończyć inaczej niż minimalną przewagą w tie-breaku. O to ziarenko lepsze pilanki, które wzbogaciły się o dwa punkty.

Koniec meczu

13:15
    To już jest koniec! Chociaż już to nie jest odpowiednie określenie. Długa batalia dla Enei PTPS Piła.

13:14
    Dla kogo pierwsza piłka meczowa w tie-breaku? Dla Enei PTPS Piła.

13:13
    Ponownie remis. Może się to wszystko skończyć kolejnym pojedynkiem na przewagi.

12:13
    Nikt nie odpuszcza, nikt nie wywiesi białej flagi przed ostatnim gwizdkiem sędziego. Punkt dla DPD Legionovii Legionowo.

11:13
    Ponownie podopieczne Mirosława Zawieracza mają przewagę dwóch punktów. Rośnie nerwowość w obozie DPD Legionovii Legionowo.

11:12
    Enea PTPS Piła lepsza w akcji, w której piłka przemieszczała się kilkakrotnie z jednej na drugą stronę boiska i nie wiedziała gdzie spaść.

11:11
    Remis. Pilanki muszą już zapomnieć o swojej pieczołowicie budowanej w tie-breaku zaliczce

10:11
    Nie poddają się gospodynie.

9:11
    Punkt dla Enei PTPS Piła.

9:10
    Punkt zdobyty przez gospodynie przy własnej zagrywce. Jak już wiemy w tym spotkaniu niewarto przywiązywać się do przewagi którejkolwiek z drużyn.

8:10
    Dłuższa akcja, ale nie przyniosła przełomu. W ostatnich minutach walka punkt za punkt.

7:10
    Po zmianie stron Enea PTPS Piła kontynuuje punktowanie.

7:9
    Jeszcze kibice starają się zmotywować gospodynie do pościgu.

6:9
    Enea PTPS Piła nakręcona jak na początku konfrontacji w tie-breaku.

6:8
    DPD Legionovia Legionowo nie zamierza łatwo oddać punktu rywalkom.

5:8
    Rośnie przewaga zespołu z Wielkopolski w decydującym secie.

5:7
    Skuteczna odpowiedź Enei PTPS Piła.

5:6
    Punkt dla Legionovii.

4:6
    Nieporozumienie legionowianek utrudniło podbicie piłki po ataku Żanety Baran. Spadła ona blisko za siatką.

4:5
    Maja Tokarska zaatakowała pewnie ze środka.

3:5
    Olga Strantzali huknęła atakiem po obronie Alicji Grabki, ale po weryfikacji wideo piłka przyznana przyjezdnym.

3:4
    Kolejny zepsuty serwis przyjezdnych.

2:4
    Żaneta Baran wysoko złapała piłkę i wykorzystała wysunięte nad siatkę dłonie rywalek do zapunktowania.

2:3
    Aleksandra Kazała popełniła błąd serwisowy.

1:3
    Julie Oliveira Souza również była niedokładna w ataku.

1:2
    Magdalena Damaske dostała kolejną piłkę do ataku od Alicji Grabki. Sędzia początkowo przyznał punkt przyjezdnym i challenge potwierdził, że przyjmująca przestrzeliła.

1:1
    Olga Strantzali zaatakowała w taśmę na skrzydle.

1:0
    Magdalena Damaske skutecznie w pierwszym tempie i to gospodynie prowadzą na otwarcie piątego seta.

0:0
    Piąty set rozpoczęty.

Konfrontacja trwa już długo, a zobaczymy jeszcze jednego seta. Tym razem już na pewno nastąpi rozstrzygnięcie. Czwarta partia padła łupem DPD Legionovii Legionowo, która zamknęła ją trzema zdobytymi punktami po obronieniu piłki meczowej.

26:24
    Nieskuteczny atak Aleksandry Kazały i triumfuje w czwartym secie zespół z Mazowsza.

25:24
    Podwójne odbicie Sylwii Kucharskiej.

24:24
    Gra na przewagi po zepsutym serwisie Sylwii Kucharskiej.

23:24
    Piłka meczowa po ataku Aleksandry Kazały.

23:23
    Maja Tokarska wykorzystała piłkę posłaną na środek.

22:23
    Magdalena Damaske zatrzymana przygotowanym wzorowo blokiem Enei PTPS Piła.

22:22
    Remis po serii punktowej przyjezdnych. Aleksandra Kazała dała pozytywny impuls.

22:21
    Judyta Gawlak zatrzymała Magdalenę Damaske blokiem.

22:20
    Była weryfikacja wideo, a po niej piłka dla przyjezdnych.

22:19
    Aleksandra Kazała po taśmie w boisko.

22:18
    Olga Strantzali tym razem bezkompromisowo.

21:18
    Olga Strantzali popełniła błąd w ataku.

21:17
    Piłka wpadła w koniec pola DPD Legionovii Legionowo po technicznym ataku.

21:16
    Magdalena Damaske prawie bezbłędna w czwartym secie.

20:16
    Gabriela Ponikowska poradziła sobie na środku.

20:15
    Alicja Wójcik zaserwowała asa.

19:15
    Żaneta Baran popełniła błąd serwisowy.

18:15
    Żaneta Baran oraz Judyta Gawlak zatrzymały blokiem Olgę Strantzali.

18:14
    Magdalena Damaske zmieniła skrzydło, ale pozostaje skuteczna.

17:14
    Aleksandra Kazała stara się pobudzić swój zespół do walki o czwartego seta.

17:13
    Magdalena Damaske przymierzyła atakiem po przekątnej.

16:13
    Siatkarka z Legionowa sprytniejsza od przeciwniczki blisko siatki.

15:13
    Aleksandra Kazała zameldowała się skutecznym atakiem.

15:12
    Na przełamanie przyjezdne.

15:11
    Oliwia Urban wyrzuciła kolejną piłkę poza boisko. Aleksandra Kazała weszła za nieskuteczną koleżankę.

12:10
    Oliwia Urban posłała piłkę poza boisko swoim atakiem.

11:10
    Magdalena Damaske zapunktowała pojedynczym blokiem.

10:10
    Olga Strantzali wykazała się w ataku po przerwie.

9:10
    Kontratak przez skrzydło pilanek. Przerwa na żądanie szkoleniowca DPD Legionovii.

9:9
    Sylwia Kucharska z przechodzącej piłki.

9:8
    Sylwia Kucharska zapunktowała blokiem.

9:7
    Julie Oliveira Souza popełniła błąd serwisowy.

9:6
    Sprawnie odpowiedziały gospodynie.

8:6
    Żaneta Baran zaatakowała tym razem prosto w ostatnie metry pola DPD Legionovii Legionowo.

8:5
    As serwisowy Magdaleny Damaske.

7:5
    Nieporozumienie Oliwii Urban z próbującą rozgrywać w tym samym momencie Sylwią Kucharską.

6:5
    Paula Słonecka również po bloku. Pierwotnie zdobyta w setach przewaga pojawia się i równie szybko znika.

6:4
    Żaneta Baran zaatakowała po palcu skaczącej w bloku przeciwniczki.

6:3
    Po przerwie Enea PTPS Piła zdobyła punkt na przełamanie.

6:2
    Judyta Gawlak zaatakowała wyraźnie w aut.

5:2
    Julie Oliveira Souza zatrzymała blokiem Paulę Słonecką. W konfrontacjach tych siatkarek zaczęła rządzić pierwsza z wymienionych.

4:2
    Paula Słonecka nie poszła do ataku w odpowiednim tempie, co spowodowało błąd.

3:2
    Kompletne nieporozumienie zespołu z Wielkopolski.

2:2
    Czujne blisko siatki przyjezdne zdobyły punkt.

2:1
    Oliwia Urban nie dała szans ambitnie broniącym gospodyniom.

2:0
    Julie Oliveira Souza wykorzystała do zdobycia punktu blok rywalek.

1:0
    Oliwia Urban huknął hen daleko poza boisko na początek czwartego seta. Pierwszy punkt dla DPD Legionovii Legionowo.

0:0
    Czwarty set rozpoczęty.

Wyrównana partia pada łupem Enei PTPS Piła. Tym razem wywalczona na początku rozgrywki przewaga nie wystarczyła do zwycięstwa DPD Legionovii Legionowo. Przyjezdne opanowały kryzys i w końcówce zatriumfowały dzięki blokowi na 25:23.

23:25
    Gabriela Ponikowska zatrzymała blokiem Julię Oliveirę Souzę.

23:24
    Błąd serwisowy Enei PTPS Piła.

22:24
    Długa akcja, a po niej piłki setowe dla Enei PTPS Piła. Żaneta Baran wykorzystała przechodzącą piłkę i huknęła między broniące legionowianki.

22:23
    Magdalena Damaske popełniła błąd serwisowy.

22:22
    Remis. Julie Oliveira Souza zatrzymała tym razem blokiem Paulę Słonecką.

21:22
    Alicja Wójcik uruchomiona na środku siatki przez swoją imienniczkę Alicję Grabkę.

20:22
    Błąd serwisowy Alicji Grabki.

20:21
    Julie Oliveira Souza zaatakowała z dużą energią po prostej.

19:21
    Oliwia Urban znalazła swoim atakiem palce skaczących w bloku legionowianek.

19:20
    Olga Strantzali wiedziała jak przerwać niemoc swojego zespołu.

18:20
    Sylwia Kucharska oraz Judyta Gawlak ustawiły szczelny blok na prawym skrzydle. Przerwa na żądanie trenera DPD Legionovii Legionowo.

18:19
    Paula Słonecka wzięła odpowiedzialność za wynik. Dobry atak mimo podwójnego bloku.

18:18
    Kontratak przyjezdnych i jest remis przed decydującym fragmentem seta.

18:17
    Sytuacyjna piłka nie przeraziła brawurowo atakującej Pauli Słoneckiej.

18:16
    Po przerwie na żądanie trenera DPD Legionovii Legionowo blok Maji Tokarskiej na Gabrieli Ponikowskiej.

17:16
    Judyta Gawlak zaskoczyła asem serwisowym Magdalenę Damaske.

17:15
    Magdalena Damaske zatrzymana blokiem w momencie ataku z drugiej linii. Poczekała na nią Paula Słonecka.

17:14
    Olga Strantzali daje pewność swojej rozgrywającej. Przerwa na żądanie trenera Mirosława Zawieracza.

16:14
    Maja Tokarska prezentuje się coraz częściej w ataku.

15:14
    Daleko poza boiskiem wylądowała piłka po ataku ze skrzydła.

15:13
    Olga Strantzali zdobyła kolejny punkt z pomocą rozkojarzonych przeciwniczek.

14:13
    Olga Strantzali poprawiła po swojej koleżance z klubu.

13:13
    Julie Oliveira Souza zaatakowała potężnie, ale niedokładnie. Aut.

13:12
    Pilanki coraz częściej stosują techniczne rozwiązania i kiwki w ofensywie.

13:11

12:11
    Kapitalny atak ponad blokiem siatkarek w granatowych koszulkach.

11:11
    Punkt dla Enei PTPS Piła. Remis po ataku ze środka.

11:10

11:9

10:9
    Jeszcze jeden plas Żanety Baran spadł bezkarnie w środku pola DPD Legionovii Legionowo.

10:8
    Oliwia Urban kiwnęła za blok legionowianek.

10:7
    Nieczyste odbicie zauważone po stronie zespołu z Wielkopolski.

9:7
    Olga Strantzali popełniła błąd serwisowy.

9:6
    Żaneta Baran chciała kiwnąć obok bloku. Nawet się udało, jednak piłka wylądowała poza boiskiem.

8:6
    Maja Tokarska dynamicznie z jednej nogi.

7:6
    Paula Słonecka znalazła swoim atakiem blok gospodyń.

7:5
    Julie Oliveira Souza skutecznie w ataku na prawym skrzydle.

6:5
    Enea PTPS Piła poderwała się do pościgu za gospodyniami.

6:4
    Julie Oliveira Souza skierowała przechodzącą piłkę w blok.

6:3
    Sędzia musiał ponownie urządzić sobie spacer do monitora. Tym razem rozstrzygnięcie korzystne dla Enei PTPS Piła.

6:2
    Uskrzydlone zawodniczki DPD Legionovii budują przewagę w trzecim secie.

5:2
    Pojedynczy blok, ani broniąca solistka nic nie zaradziła po ataku po prostej.

5:1

4:1
    Alicja Wójcik porozumiała się z rozgrywającą i otrzymała piłkę w dobrym tempie.

3:1
    Nieporozumienie legionowianek przyniosło pierwszy punkt w secie rywalkom.

3:0
    Magdalena Damaske również nie grała od początku meczu, ale dobrze wprowadziła się w pojedynek.

2:0
    Alicja Wójcik pozostała na boisku na trzeciego seta i popisała się technicznym atakiem na środku.

1:0
    Magdalena Damaske zaatakowała skutecznie obok rozchwianego bloku pilanek. Pierwszy punkt w trzecim secie dla DPD Legionovii Legionowo.

0:0
    Trzeci set rozpoczęty.

Długa batalia w drugim secie. Sporo przerw i nerwowości, ale też więcej dobrej siatkówki niż w pierwszej partii. DPD Legionovia Legionowo odwróciła wynik i zwyciężyła 25:23.

25:23
    Mocny atak podsumował drugiego seta. Triumfują po nim gospodynie.

24:23
    Druga piłka setowa również obroniona przez przyjezdne.

24:22
    Żaneta Baran obroniła pierwszą piłkę setową.

24:21
    Piłki setowe po mocarnym ataku Juliette Fidon-Lebleu. Na boisko weszła Marta Matejko.

23:21
    Gabriela Ponikowska zaatakowała ze środka siatki.

23:20
    Olga Strantzali huknęła w pierwszym tempie w Magdalenę Saad. Libero przyjezdnych nie obroniła.

22:20
    Julie Oliveira Souza zaatakowała w aut. Przerwa na żądanie szkoleniowca DPD Legionovii Legionowo.

22:19
    Analogiczna sytuacja po ataku Oliwii Urban. Ponownie sędzia zobaczył dotknięcie bloku, tym razem Alicji Grabki.

22:18
    Atak poza boisko. Sędzia musiał podejść do monitora i przyjrzeć się jeszcze kilkakrotnie sytuacji. Było po palcach Olgi Strantzali.

22:17
    Maja Tokarska szybko ripostowała na środku siatki.

21:17
    Dyskusyjna sytuacja na środku siatki. O challenge poprosił szkoleniowiec DPD Legionovii Legionowo. Błędu nie znaleziono i punkt dla Enei PTPS piła.

21:16
    Julie Oliveira Souza wykorzystała dłonie skaczących w bloku przyjezdnych.

20:16
    DPD Legionovia Legionowo pilnuje swojej zaliczki.

19:16
    Punkt dla pilanek.

19:15

19:14
    Sylwia Kucharska kiwnęła poza boisko.

18:14
    Alicja Wójcik weszła na boisko zamiast Justyny Łukasik. Olga Strantzali nie przerywa swojego bombardowania z drugiej linii.

17:14
    Wyraźnie więcej dobrej siatkówki niż w pierwszym secie. Elegancka akcja zakończona przez Paulę Słonecką.

17:13
    Oliwia Urban przerwała swoją niemoc w ataku.

17:12
    Julie Oliveira Souza poradziła sobie z awaryjną piłką. Na boisku zaczęły panować gospodynie.

16:12
    Powtórka z rozrywki. Juliette Fidon-Lebleu oraz Justyna Łukasik poskromiły blokiem Oliwię Urban. Przerwa na żądanie trenera Enei PTPS Piła.

15:12
    Juliette Fidon-Lebleu oraz Justyna Łukasik ustawiły szczelny blok, na który nadziała się Oliwia Urban.

14:12
    Juliette Fidon-Lebleu przedarła się przez podwójny blok Enei PTPS Piła.

13:12
    Maja Tokarska popełniła błąd serwisowy.

13:11
    Sylwia Kucharska rozegrała tak, że kompletnie nic nie mogła zrobić Judyta Gawlak.

12:11
    Julie Oliveira Souza zaatakowała mocno i nie dała się podbić.

11:11
    Maja Tokarska trafiła na blok Oliwii Urban, kiedy atakowała z obiegnięcia.

11:10
    Podwójne odbicie odgwizdane na niekorzyść DPD Legionovii.

11:9
    Oliwia Urban popełniła kolejny błąd. Tym razem dobra wystawa, ale piłka wyrzucona poza boisko.

10:9
    Piłka dotknęła antenki po ataku pilanki Oliwii Urban. Przerwa na żądanie trenera Mirosława Zawieracza.

9:9
    Już remis po mocnym ataku Juliette Fidon-Lebleu.

8:9
    Challenge zmienił obraz seta. Kolejny kontratak DPD Legionovii i topnieje zaliczka przyjezdnych.

7:9
    Olga Strantzali nie zawodzi, kiedy dostaje piłki do drugiej linii.

6:9

6:8
    Alicja Grabka zatrzymała praktycznie pojedynczym blokiem Paulę Słonecką.

5:8
    Julie Oliveira Souza zatrzymana podwójnym blokiem. Popracowała w nim Gabriela Ponikowska. Było jednak wcześniej podwójne odbicie po stronie pilanek. Pokazały to powtórki.

4:8
    Błąd serwisowy Justyny Łukasik.

4:7
    Olga Strantzali odpowiedziała i stara się pobudzić koleżanki z Legionowa.

3:7
    Izabeli Lemańczyk nie udało się powstrzymać wysoko szybującej piłki.

3:6
    Olga Strantzali dostała idealną piłkę i skierowała ją w kontrataku prosto w pole pilanek.

2:6
    Juliette Fidon-Lebleu zaatakowała po bloku na przełamanie dla gospodyń.

1:6
    Plas za blok w kontrataku i przerwa na żądanie szkoleniowca DPD Legionovii Legionowo.

1:5
    Rośnie przewaga przyjezdnych wskutek niedokładnego ataku DPD Legionovii Legionowo.

1:4
    Enea PTPS Piła bezwzględnie punktuje pomyłki gospodyń.

1:3
    Justyna Łukasik popracowała w bloku i zatrzymała Żanetę Baran.

0:3
    As serwisowy Sylwii Kucharskiej.

0:2
    Jeszcze jeden kontratak Enei PTPS Piła z wykorzystaniem lewego skrzydła.

0:1
    Sprytnie Paula Słonecka i otworzyła drugiego seta atakiem po bloku.

0:0
    Drugi set rozpoczęty.

Pierwsza partia to festiwal błędów po obu stronach siatki. Przodowała w ich popełnianiu DPD Legionovia Legionowo. Po stronie Enei PTPS Piła więcej jakości i stąd wysoka wygrana 25:18.

18:25
    Olga Strantzali przeszła linię trzeciego metra i w takich okolicznościach zakończył się pierwszy set.

18:24
    Błąd serwisowy Sylwii Kucharskiej.

17:24
    Magdalena Damaske na boisku. Po jej wejściu Justyna Łukasik skierowała piłkę w siatkę. Piłki setowe.

17:23
    Żaneta Baran nie dała się powstrzymać blokiem ustawionym przez drużynę z Mazowsza.

17:22
    Judyta Gawlak trafiła w koniec pola legionowianek.

17:21
    Żaneta Baran miała przebić bezpańską piłkę, a trafiła w taśmę. Prosta pomyłka.

16:21
    Julie Oliveira Souza zaatakowała efektywnie. Broniła Paula Słonecka, ale w sędziowską wieżyczkę.

15:21
    Sylwia Kucharska niepilnowana i spokojnie kiwnęła za blok.

15:20
    Julie Oliveira Souza obiła dłonie pilanek swoim uderzeniem w kontrataku.

14:20
    Żana Zdovc Sporer weszła w pole serwisowe. Maja Tokarska przeszła linię środkową.

14:19
    Olga Strantzali rozwija skrzydła w ataku.

13:19
    Julie Oliveira Souza dotknęła siatki.

13:18
    As serwisowy Justyny Łukasik.

12:18
    Przyjęły gospodynie i Julie Oliveira Souza poradziła sobie w ofensywie.

11:18
    Kolejny as serwisowy Judyty Gawlak. Przerwa na żądanie szkoleniowca gospodyń.

11:17
    Judyta Gawlak zaserwowała asa.

11:16
    Dotknięcie siatki po stronie Legionovii.

11:15
    Juliette Fidon-Lebleu popełniła błąd serwisowy.

11:14
    Juliette Fidon-Lebleu zaatakowała w kontrataku ponad blokiem zawodniczek w granatowych koszulkach.

10:14

10:13
    Nabiera rumieńców pościg gospodyń. Juliette Fidon-Lebleu dobrze w kontrataku i trener Mirosław Zawieracz zażądał przerwy.

9:13
    Olga Strantzali ponownie dostała dobrą piłkę do drugiej linii i poradziła sobie z pojedynczym blokiem.

8:13
    Mnożą się pomyłki w obu zespołach. Tym razem chybiony atak Żanety Baran.

7:13
    Olga Strantzali skutecznie na przełamanie z drugiej linii.

6:13
    Juliette Fidon-Lebleu zaatakowała po przekątnej poza boisko. Rośnie przewaga zespołu z Wielkopolski.

6:12
    Nieporozumienie po stronie gospodyń, którym wpadła bezpańska piłka w boisko.

6:11
    Enea PTPS Piła gra skutecznie blokiem.

6:10
    Julie Oliveira Souza zaatakowała energicznie po prostej w pierwszym tempie.

5:10
    As serwisowy Gabrieli Ponikowskiej.

5:9
    Nie było bloku przed Julią Oliveirą Souzą, mimo to wyrzuciła piłkę swoim atakiem poza boisko.

5:8
    Alicja Grabka wygrała konfrontację na siatce z przeciwniczką.

4:8
    Kolejna piłka w kierunku Pauli Słoneckiej, która zaatakowała z wykorzystaniem bloku z Legionowa.

4:7
    Paula Słonecka nie potrafiła ponownie skutecznie zaatakować. Tym razem spektakularny aut.

3:7
    Dla odmiany Maja Tokarska i Julie Oliveira Souza zatrzymały podwójnym blokiem Paulę Słonecką.

2:7
    Kolejny efektowny blok. Tym razem solowa konfrontacja wygrana przez Paulę Słonecką z Julie Oliveira Souza. Przerwa na żądanie trenera DPD Legionovii.

2:6
    Sylwia Kucharska zamknęła kierunek atakującej z Legionowa. Blok.

2:5
    Julie Oliveira Souza na razie mocno niestabilna w ataku.

2:4
    Gabriela Ponikowska kiwnęła za blok legionowianki na środku siatki.

2:3
    Błyskawicznie poprawiła po sobie Julie Oliveira Souza.

1:3
    Julie Oliveira Souza wrzucona w siatkę i nie poradziła sobie.

1:2
    Paula Słonecka dynamicznie zaatakowała po przekątnej.

1:1
    Już długa akcja w Legionowie z obronami po obu stronach siatki. Julie Oliveira Souza zakończyła ją atakiem.

0:1
    Żaneta Baran otworzyła mecz atakiem blok-aut na lewym skrzydle. Pierwszy punkt dla Enei PTPS piła.

0:0

Szóstki:

Legionovia: Grabka, Strantzali, Fidon-Lebleu, Tokarska, Łukasik, Oliveira Sousa, Lemańczyk (libero)

PTPS: Kucharska, Słonecka, Urban, Gawlak, Ponikowska, Baran, Saad (libero)

Na relację z tego meczu zapraszam na godzinę 20:30. Bądźcie z nami na portalu lajfy com!

Pilanki gry w play-off są znacznie mniej pewne. Obecnie znajdują się na siódmej lokacie w tabeli z 23 punktami na koncie. Nad dziewiątym Pałacem Bydgoszcz mają przewagę tylko 4 oczek, w dodatku bydgoszczanki mają jeszcze zaległe spotkanie z ostatnią Wisłą Warszawa.

Legionovia zajmuje piąte miejsce w tabeli z dorobkiem 30 punktów i jest na dobrej drodze by występować w play-off. Nad kolejną w tabeli Stalą Bielsko-Białą mają
    4 oczka przewagi a nad kolejnymi jeszcze wyraźniejszą. Mogą jeszcze powalczyć o awans w tabeli bo strata do drużyn z Łodzi nie jest duża (2 i 4 punkty).

Serdecznie zapraszam na relację z Ligi Siatkówki Kobiet. DPD Legionovia Legionowo – ENEA PTPS Piła.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:30.

Czas meczu: 2:14