Montreal – Arizona | 2:3 (koniec) | | | Philadelphia – Florida | 4:1 (koniec) | | | Washington – NY Islanders | 3:5 (koniec) |
Columbus – Tampa | 1:2 (po dogrywce) | | | Vancouver – Nashville | 6:2 (koniec) | | | San Jose – Calgary | 2:6 (koniec) |
Novosibirsk – Kunlun | 0:3 (koniec) | | | Jekaterynburg – Barys | 2:4 (koniec) | | | Saławat – Władywostok | 3:0 (koniec) |
Niżniekamsk – Jarosław | 4:3 (koniec) | | | CSKA Moskwa – Niżny Nowogród | 4:1 (koniec) | | | Helsinki – Czelabińsk | 3:2 (koniec) |
Omsk – Bars | 2:1 (2:1 po rz. karnych) | | | Sankt Petersburg – Chabarowsk | 3:2 (koniec) | | | Sp. Moskwa – Magnitogorsk | 4:2 (koniec) |
Podolsk – Soczi | 2:1 (po dogrywce) | | | Din. Ryga – Din. Mińsk | 1:2 (koniec) |
finał
SKA Sankt Petersburg
3:2
(0:1, 2:0, 1:1)
Amur Chabarowsk
Składy i statystyki:
21. Barabanov (Jakupov, Tkačjov), 28. Tokranov, 57. Ketov (K. Marčenko, A. Bělov) – 19. Vitásek (Rasskazov, A. Lazarev), 55. Golubev (H. Zohorna)
Sędziowie: Gamalej, Morozov – Slavikovskij, Stroganov
Widownia:
Spudłowany karny!:
SKA Sankt Petersburg:
Samonov (Hellberg) – Bengtsson, A. Bělov, Tokranov, Ožiganov, Zub, Chafizullin, Galeňuk – Tkačjov, Kemppainen, Barabanov – Ketov, Karpov, Kukštel – Koskiranta, Jakupov, Kuzmenko – Kablukov, Ivan Morozov, K. Marčenko – Podkolzin.
Zmiany:
Trener:
Amur Chabarowsk: Kiseljov (Jevgrafov) – Jordán, Vitásek, Ignatovič, V. Vasiljev, Korjagin, Turbin, Alexandrov – Golubev, H. Zohorna, T. Zohorna – Ruděnkov, Rasskazov, Fajzullin – Vl. Ušenin, Gorškov, Vj. Ušenin – Železkov, A. Lazarev, A. Kuzněcov.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Amur Chabarowsk: Kiseljov (Jevgrafov) – Jordán, Vitásek, Ignatovič, V. Vasiljev, Korjagin, Turbin, Alexandrov – Golubev, H. Zohorna, T. Zohorna – Ruděnkov, Rasskazov, Fajzullin – Vl. Ušenin, Gorškov, Vj. Ušenin – Železkov, A. Lazarev, A. Kuzněcov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Gamalej, Morozov – Slavikovskij, Stroganov
Widownia:
Strzelcem bramki JEVGENIJ KETOV. Asysta Kirill Marčenko, Anton Bělov.
Strzelcem bramki DENIS GOLUBEV. Asysta Hynek Zohorna.
Kara dla Amur Chabarowsk (Denis Golubev – 2 min., symulacja).
Strzelcem bramki VASILIJ TOKRANOV.
Strzelcem bramki ALEXANDR BARABANOV. Asysta Nail Jakupov, Vladimir E. Tkačjov.