Toronto – Carolina | 3:6 (koniec) | | | Ottawa – Montreal | 0:3 (koniec) | | | NY Rangers – San Jose | 3:2 (koniec) |
Nashville – Columbus | 4:3 (3:2 po rz. karnych) | | | Arizona – Tampa | 7:3 (koniec) | | | Vegas – Florida | 5:3 (koniec) |
Vancouver – Boston | 9:3 (koniec) | | | Los Angeles – Colorado | 1:2 (0:1 po rz. karnych) | | | Washington – Pittsburgh | 5:3 (koniec) |
Dallas – Chicago | 2:1 (koniec) | | | Buffalo – Winnipeg | 2:1 (koniec) | | | NY Islanders – San Jose | 4:1 (koniec) |
Chabarowsk – Niżniekamsk | 0:8 (koniec) | | | Magnitogorsk – Saławat | 1:2 (po dogrywce) | | | Helsinki – Sankt Petersburg | 1:6 (koniec) |
Bars – Din. Mińsk | 5:4 (koniec) | | | Dyn. Moskwa – Sp. Moskwa | 2:1 (3:2 po rz. karnych) | | | Omsk – Jarosław | 0:1 (koniec) |
finał
Amur Chabarowsk
0:8
(0:1, 0:4, 0:3)
Nieftiechimik Niżniekamsk
Składy i statystyki:
8. Chafizov (Šarifjanov, Bikmullin), 24. Enlund (Chajrullin), 33. Enlund, 35. Enlund (Šaripzjanov, Chajrullin), 39. Z. Mitchell (An. Sergejev), 51. Šaripzjanov, 53. An. Sergejev (Semjonov, Bikmullin), 53. Šaripzjanov
Sędziowie: Bondar, Fatejev – Nikolajev, Novikov
Widownia: 7100
Spudłowany karny!:
Amur Chabarowsk:
Alikin (Jevgrafov) – Vitásek, Jordán, V. Vasiljev, Ignatovič, Turbin, Korjagin, Alexandrov – Jazkov, H. Zohorna, T. Zohorna (C) – Rasskazov, Ruděnkov (A), Fajzullin – Gorškov, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin (A) – Železkov, Golubev, A. Kuzněcov.
Zmiany:
Trener:
Nieftiechimik Niżniekamsk: Šaryčenkov (Barulin) – Bryncev, Šaripzjanov (C), Aťušov (A), Rjasenskij, An. Sergejev (A), Volgin, Semjonov – Enlund, Chajrullin, Berglund – Šiksatdarov, Z. Mitchell, White – P. Kulikov, Porjadin, Černikov – Chafizov, Grošev, Šarifjanov – Bikmullin.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Nieftiechimik Niżniekamsk: Šaryčenkov (Barulin) – Bryncev, Šaripzjanov (C), Aťušov (A), Rjasenskij, An. Sergejev (A), Volgin, Semjonov – Enlund, Chajrullin, Berglund – Šiksatdarov, Z. Mitchell, White – P. Kulikov, Porjadin, Černikov – Chafizov, Grošev, Šarifjanov – Bikmullin.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Bondar, Fatejev – Nikolajev, Novikov
Widownia: 7100
Strzelcem bramki DAMIR ŠARIPZJANOV.
Strzelcem bramki ANDREJ SERGEJEV. Asysta Gleb Semjonov, Rafael Bikmullin.
Strzelcem bramki DAMIR ŠARIPZJANOV.
Strzelcem bramki ZACK MITCHELL. Asysta Andrej Sergejev.
Strzelcem bramki JONAS ENLUND. Asysta Damir Šaripzjanov, Marat Chajrullin.
Kara dla Amur Chabarowsk (Maxim Ignatovič – 2+2 min, nadmierna ostrość w grze).
Strzelcem bramki JONAS ENLUND.