Lech P. – Stal Rz. 2:1 (koniec) | Garbarnia – Legionovia 3:1 (koniec) | Resovia – Gryf 6:0 (koniec)
Polkowice – Skra 4:1 (koniec) | GKS K. – Błękitni 2:2 (koniec) | Stal S. W. – Bytovia 0:0 (koniec)
Toruń – Górnik Ł. 5:0 (koniec)
Lech Poznań
2:1 (0:1)
Stal Rzeszów
Sobota 29.02.2020, 12:00 • Stadion Akademii Lecha, Wronki • 2. Liga • 21. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (13:57:56)

Lech II Poznań schodził na przerwę z niekorzystnym rezultatem, ale po przerwie przeprowadził w stu procentach udany pościg. 2:1 zrobiło się po uderzeniach Huberta Sobola oraz Filipa Szymczaka z rzutu karnego. Udana inauguracja rezerwistów, którzy zrewanżowali się za porażkę poniesioną w rundzie jesiennej w Rzeszowie. Stal bez punktów mimo udanej pierwszej połowy.

90+5

90+4
    Niesportowe zachowanie wobec Pawła Tupaja. Żółta kartka dla Piotra Głowackiego.

90+2
    Artur Pląskowski strzelił po wejściu z ławki rezerwowych na boisku. Piłka dziobnięta wślizgiem przetoczyła się nieznacznie obok bramki Miłosza Mleczki. Szansa na wyrównanie niewykorzystana!

90
    Doliczone cztery minuty.

89
    Nieudane uderzenie Patryka Plewki z dystansu. Futbolówka przeleciała wyraźnie ponad bramką strzeżoną przez Miłosza Mleczkę.

87
    Artur Pląskowski wszedł na boisko. Za Sławomira Szeligę.

87
    Gol dla Lecha!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa FILIP SZYMCZAK.

Pewne uderzenie po zmyleniu bramkarza. Rezerwy Lecha Poznań są na prowadzeniu, a do zakończenia spotkania pozostało zaledwie kilka minut. Gospodarze odwrócili rezultat na swoją korzyść!

86
    Rzut karny dla Lecha II Poznań po faulu na przedpolu Wiktora Kaczorowskiego na Grzegorzu Wojtkowiaku!

85
    Ostatnie minuty, ostatnie akcje, ostatnie szanse. Wśród defensorów narasta zmęczenie, a to może ułatwić rozstrzygnięcie spotkania.

83
    Zmiana w drużynie Lech Poznań: z boiska schodzi Karbownik, na boisku pojawia się Tupaj.

83
    Zmiana w drużynie Lech Poznań: z boiska schodzi Kryg, na boisku pojawia się Marciniak.

83
    Grzegorz Wojtkowiak napomniany żółtą kartką za faul taktyczny.

82
    Zbyt entuzjastyczna akcja indywidualna zawodnika Lecha II Poznań. Młodzieńcza fantazja poniosła, ale mógł liczyć na asekurację w tyłach.

78
    Piotr Głowacki rozrzucił grę do Damiana Michalika, którego wymiana podań z Marcelem Kotwicą zakończyła zakończona niedokładnym dośrodkowaniem.

76
    Przerwa w grze po gwizdku Filipa Kaliszewskiego, który dopatrzył się przewinienia Jakuba Karbownika na skrzydle.

75
    Pozostał kwadrans podstawowego czasu i obu drużynom nie odpowiada w stu procentach kompromisowy wynik. Przyjezdni są zachęcani do ataku przez obecnych w sektorze gości.